2015 Yılında Vizyona Girecek Filmler


shots3

shots3

Üye
    Konu Sahibi

2015 yılının, Hollywood açısından son dönemlerin en başarılı senelerinden biri olması bekleniyor. Birçok sinemaseverin heyecanla bekleyeceği ve görmek için can atacağı müthiş filmler vizyona girecek. Bunların içinde yeni hikayelerin yanı sıra, bazı popüler serilerin devam filmleri de sinemaseverlerle buluşacak.

Sinema tutkunlarının merakla beklediği filmlerin listesi;

Killer Crow
Yönetmen:
Quentin Tarantino
Yazar: Quentin Tarantino
Oyuncular:
Samuel L. Jackson (Söylenti), Jamie Fox (Söylenti), Wesley Snipes (Söylenti)
Film Hakkında: Usta yönetmen Quentin Tarantino, yeni filminin Inglorious Bastards ve Django Unchained filmlerinin bir kardeşi olarak tanımlanabileceğini söylemişti. Şu anda filmle ilgili bilinen bir şey yok. Ancak Tarantino'nun bu açıklamasından yola çıkarak, 2. Dünya Savaşı günlerini anlatan yeni bir aksiyon filminin sinemaseverlerle buluşacağını söyleyebiliriz.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Yönetmen: Zack Snyder
Yazar: David S. Goyer, Bob Kane
Oyuncular: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams
Film Hakkında: Film gerçekten ilginç bir hikayeye sahip. DC Comics'in, birbirleriyle rekabet halindeki iki süper kahramanı Batman ve Superman, dünyayı tehdit eden korkunç bir tehdidi önlemek için hangisinin daha iyi olduğunu kanıtlamak amacıyla rekabet ediyorlar.

 
  • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54 ve MaxipmaN
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
bilet fiyatları ne kadar olurki?
 
shots3

shots3

Üye
    Konu Sahibi
normal sinema salonlarındaki bilet fiyatları hocam farklı bi fiyat olmaz. Bekleyecez 2015'i izleyecez filmleri :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt