(2012)Symbian Telefonlarda flash Player İsteyen Videoların Bir çogunu İzlicez 5800'da Denendi (2012)

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
:maxicep:

AzaZiL54

Üye
arkadaşlar ben ilk defa kullanıyorum bu siteyi biraz yardımcı olabilir misiniz nerden indireceğimi bulamadımda

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ben ilk defa kullanıyorum bu siteyi biraz yardımcı olabilir misiniz nerden indireceğimi bulamadımda

Sadece 1. Sayfaya git. Hiç bişi indirmene gerek yok.konuda verdıgım adresi yer imi olarak kaydet bu kadar ;)

afriboys

Üye
deneyeceğim :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
. :)

----------Eklendi @ 00:55:54 ---------- Yazıldı @ 00:55:32 ----------

pişman olmassın :)

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
Güzel yöntem değil diyemem ama denemeyi YouTube de yapmış olman aklımda bir soru işareti yarattı.

Bu yöntem YouTube de görmüş olduğumuz bir videonun uzantısını değiştirerek indirebilme olanağı mı sağlıyor?

Yoksa her siteden video indirmek için mi geçerli (Konu başlığı bunu söylüyor )...

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Güzel yöntem değil diyemem ama denemeyi YouTube de yapmış olman aklımda bir soru işareti yarattı.

Bu yöntem YouTube de görmüş olduğumuz bir videonun uzantısını değiştirerek indirebilme olanağı mı sağlıyor?

Yoksa her siteden video indirmek için mi geçerli (Konu başlığı bunu söylüyor )...

1. Sayfada yazdıklarıımı dikkatlice oku. Youtube secmemon nedeni başka sitelerin reklamını yapmak istemedigim için. Yeni vıdeo eklerim. Ama yıl başından sonra. O zaman bi site secicem . O zaman görürsünüz. O zamanda anılbaran reklam yapıyor demeyinde. Evet dostum. HERİ SİTEDEN video izlenebilir. Bazu siteler hariç. Hangi site den ızlenmedigni nerden anlıcam ? cevap: ury siteye yapıştır deyip concert butonuna basıyoz ya. İşte ozman error diyosa o sizeeen izleyemessin . ;)

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
1. Sayfada yazdıklarıımı dikkatlice oku. Youtube secmemon nedeni başka sitelerin reklamını yapmak istemedigim için. Yeni vıdeo eklerim. Ama yıl başından sonra. O zaman bi site secicem . O zaman görürsünüz. O zamanda anılbaran reklam yapıyor demeyinde. Evet dostum. HERİ SİTEDEN video izlenebilir. Bazu siteler hariç. Hangi site den ızlenmedigni nerden anlıcam ? cevap: ury siteye yapıştır deyip concert butonuna basıyoz ya. İşte ozman error diyosa o sizeeen izleyemessin . ;)

Cevapladığın için Teşekkürler... Yazının yarısını okuyabilmiştim kusra bakma tekrar okuyayım şimdi.. :)

İyi Forumlar!

prorespect

prorespect

Üye
teşekkürler dostum ama yer imini bulamadım ben :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
ilk sayfada YaZIyor. Onlıne vıdeo convert yazan yere gir. Adres cubugundakini yerimleri olarak kayder ;)

prorespect

prorespect

Üye
saol dostum yaptım teşekkürler :)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim ;)

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
:aha:

orhansevilll

Üye
nasıl ındırecem arkadaslar

25umit05

Üye
ya anıl konuyla hiç alakalı değil ama sen teli nasıl öyle c6 gibi yaptın.

Üst Alt