(2012)Symbian Telefonlarda flash Player İsteyen Videoların Bir çogunu İzlicez 5800'da Denendi (2012)

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
ohh ıyı ıse yaradıgına sevındım :)

ZaZuM

ZaZuM

Üye
:oke::alkis

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
.:rica:

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hadi gencler konuya bakıyonuz adresi alıp geri kaçıyonuz yaww :D

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hadi hadi hadi :D

ak42

ak42

Üye
harikasın anıl

xebatkar_021

Üye
tesekurler .,..

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
izleyinn her siteden istediinizi

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
......

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
hiç kımse ızlemek ıstemıyomu

meren1

Üye
eline sağlık

scuf

scuf

Üye
bu kadar uzun yönteme ne gerek var zaten youtubeden videoya tıkladığımızda real playerden direk olarak açıp izleyebiliyoruz , bu kadar anlatmışsın emeğine sağlık yinede ama bu kadar meşakkatli işleri her seferinde yapmak sıkar insanı.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
bu kadar uzun yönteme ne gerek var zaten youtubeden videoya tıkladığımızda real playerden direk olarak açıp izleyebiliyoruz , bu kadar anlatmışsın emeğine sağlık yinede ama bu kadar meşakkatli işleri her seferinde yapmak sıkar insanı.
Dostum benim sen olayı anladın dimi ?? youtube u secmemim nedeni +baska sitelerin reklamını yapmamak tır+ bir cok sitede işe yaryo ayrıca!! Olayı göstermek için yaptım üstelil uzun acıklama yaptım okumdan hersey anlasılsın diye . sacma sacma cevap verenler oluyo o yuzden ;)

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
benim kullandıgım telefona flash player yüklenmez dediler ama biri yüklemeyi başardı ve kullanıyorum nokiayı sevmeme ragmen 5800 kullanmak güzeldi ama hataydı

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
benim kullandıgım telefona flash player yüklenmez dediler ama biri yüklemeyi başardı ve kullanıyorum nokiayı sevmeme ragmen 5800 kullanmak güzeldi ama hataydı
Sende ilk partta alanlardansın galiba aldıgında 51006 altı alt part olarak degerlendiriyom :)

faruq09

Üye
ya birşey sorucam kaydırma çubugu nasıl oluyo 5800 da :S

Üst Alt