2012 Model Yeni Volkswagen Passat

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
2012 Model Yeni Volkswagen Passat

eni nesil Passat serisi bu kez Alman lüks araç firmalarını hedef alacak. Yeni Passat; tasarım ve teknoloji açısından BMW 3-Serisi, Mercedes Benz C-Class ve Audi A4 gibi araçları aratmayacak. Aracın ilk casus fotoğrafları da test sürüşü sırasında çekildi. Daha uzun ve geniş bir platformda yer alan Passat ‘ın genişletilmiş tekerlek kemerleri dikkat çekiyor.
Tasarım olarak son halinin tahmini imaj çalışmaları da gerçekleştirildi.
2012 model yeni Volkswagen Passat ‘ta 280 beygir gücünde 3.0 litrelik bir yeni V6 motor görev yapacak. Bu motorun hibrid versiyonu üzerinde de çalışılıyor. Ayrıca 300 beygirlik bir dizel motor 8 kademeli DSG şanzımanla aracın dört çeker versiyonunda satışa sunulacak
Teknolojik açıdan yeni donanımlara sahip olacak araçta havasız lastik, sileceksiz cam temizleme, gelişmiş bir kullanıcı arayüzü, gerektiğinde direksiyona kontra-müdahalede bulunabilen elekronik stabilite programı, 360 derece dönebilen park kamerası ve daha fazlası yer alacak.
Yeni Passat tüm yenilikleriyle şimdiden rakiplerine fazlasıyla gözdağı veriyor. Yeni Volkswagen Passat ‘ın 2011 sonunda 2012 model olarak satışa sunulması bekleniyor. Bir yıl sonra station-wagon modeli pazarda yerini alırken bunu daha sonra yüksek performanslı Passat R36 versiyonu takip edecek.

aNL Yorumu: İlk defa passadı begendim:ehe

• Beğen
Tepkiler: genmex

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eski modellere göre daha sert çizgilere hakim ve hırçın bir araç olmuş.

paylaşım için teşekkürler.

Odysseus

Odysseus

Üye
Anl_tr'nin yorumuna + rep veriyorum :ehe

D3N1Z

D3N1Z

Üye
2010 modelinden pek farki yok :S

cok guzelll son modelleri

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
güzel gerçekten :)

dexter88

dexter88

Üye
Phaeton'a doğru kayıyor... hayırlı olsun vatana millete Almanlar ülkemizin parasını yurt dışına çıkaracak yeni bişiler üretene kadar en iyisi bu...
:) :agla
Doğuş otoya sesleniyorum;
Ya güzel kardeşlerim az mı ekmeğimizi yiyor bu Almanlar ya vurun masaya yumruğunuzu sıkıştırın başbakanı kapın fabrikayı... Dile kolay olabilir, ama ya alın şu fabrikayı artık. Ben doğuş oto ceosu Emir Ali Bilaloğlu'nun bir röportajında duymuştum böle bişeler vardı planları arasında ama ne oldu anlamadım. Tansaşı da sattınız alın şu fabrikayı abicim... Tamam kazanıyosunuz helal olsun ama bu işin ülke ekonomisine bi faydası yok ki adamlar bize 200 milyarlık Q7 yollasın biz onlara domates, süs biberi, patlıcan, çekyat yollayalım biraz da bize dönsün şu çark...
Haksızsam haksızsın diyin. Çenem açıldı biliyorum ama volkswagen'e biraz düşkünlüğüm (hayranlığım) var ama bu hayranlık içi boş bi hayranlık değil...
Paylaşım için çok çok teşekkürler hocam...

Üst Alt