2012 Ağustos Ayının Üyesi : "najanaja" Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye

sen 1 ay çalıştın oldun bu adam aylardır hakediyor bence walpepar temalar bölümü onun olmalı:)

yok o kadar deil o bölüm hepimizin :)

- - - Eklendi - - -

Tebrikler Aydın Abi:) İnşallah moderatörlük de olur üstesinden gelirsin evel Allah

yok yaw mod işi zor iş walla :) bütün konuları yorumları kısacası siteyi hep kontrol altında tutman gerekiyo. hoş s3 bölümünde ben hemen hemen herşeye bakıyom zaten :) yanlış yorumları yada aynı paylaşımları şikayet ediyom :) böle iyi ya takılıyorum ben kafama göre zaten :) teşekkür ederim kardeşim.

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
tebrik ederim üstad hayırlı uğurlu olsun :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Tebrik ediyorum abi... :alkis

• Beğen
larten123

larten123

Üye
tebrikler:p

• Beğen

_symbiancı_

Üye
tebrikler

• Beğen
ismntr

ismntr

Üye
Tebrik ederim :)

• Beğen

burakkk97

Üye
çok geç kalmışım kızma abi :( tebrikler

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye

teşekkürler

- - - Eklendi - - -

teşekkür ederim

- - - Eklendi - - -

çok geç kalmışım kızma abi :( tebrikler

ooo bunu söylemek için bile çok geç kaldın ben kaç gündür kızgınlığımı nasıl dile getireyim sana die düşünüyorum :) sen hiç benim kızdığımı gördünmü yaa :) sen ne ki ben bile geç kaldım konu açılmış herkes tebrik ediyo benim haberim yok :) reşwan saolsun linkini atıwermiş konunun yoksa hayatta haberim olmazdı burdan :) Teşekkür ederim kardeşim.

Bozkurt_28

Bozkurt_28

Üye
Helal olsun

• Beğen

burakkk97

Üye

ooo bunu söylemek için bile çok geç kaldın ben kaç gündür kızgınlığımı nasıl dile getireyim sana die düşünüyorum :) sen hiç benim kızdığımı gördünmü yaa :) sen ne ki ben bile geç kaldım konu açılmış herkes tebrik ediyo benim haberim yok :) reşwan saolsun linkini atıwermiş konunun yoksa hayatta haberim olmazdı burdan :) Teşekkür ederim kardeşim.

başını okurken tırstım bi an :) rica ederim Aydınlı abim :)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye

başını okurken tırstım bi an :) rica ederim Aydınlı abim :)
o kadarmı sert başlamışım cümleye :) ben kolay kolay öfkelenmem kardeşim merak etme genelde sakin ve sabırlıyımdır :) tabi bi yere kadar :)

_symbiancı_

Üye
tbrikler

- - - Eklendi - - -

tbrikler

• Beğen
lordufuk

lordufuk

Üye
Tebrikler

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Hayırlı olsun.. Özellikle Belle temalarında senin üstüne tanımıyorum. Kaliteli tema paylaşımlarının devam etmesi dileğiyle :)
Bu arada Belle için 640x640 ebatında wallpaper paylaşımlarını bekliyoruz :D
640x360 bizim 3.5'' ekranlarda uyumsuz oluyor .D

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye

teşekkürler

- - - Eklendi - - -

teşekkürler

- - - Eklendi - - -

Hayırlı olsun.. Özellikle Belle temalarında senin üstüne tanımıyorum. Kaliteli tema paylaşımlarının devam etmesi dileğiyle :)
Bu arada Belle için 640x640 ebatında wallpaper paylaşımlarını bekliyoruz :D
640x360 bizim 3.5'' ekranlarda uyumsuz oluyor .D
saolasın kardeşim. Sadece belle temalarındamı :) dewam ediyor zaten merak etme kardeşim :) 640x360 N8 demi uyumsuz oluyor niyekine. önce bi konu hazırlığı içerisindeyim onu bi halledeyim senimi kıracam değişik bişeyler yapmaya çalışırım 640x640 ebadında.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
hidayet02

hidayet02

Üye
Tebrikler:) Symbian^3 de Yaptığın Paylaşımların Takipçisisyim:)

Kusura Bakma Bu Arada Geciktim Biraz. Bu Aralar Sanırım Futbol Bölümü Takıntı Oldu Bende:D Buralara Bakmayı Unutuyorum:)

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Tebrikler:) Symbian^3 de Yaptığın Paylaşımların Takipçisisyim:)

Kusura Bakma Bu Arada Geciktim Biraz. Bu Aralar Sanırım Futbol Bölümü Takıntı Oldu Bende:D Buralara Bakmayı Unutuyorum:)

Teşekkür ederim kardeşim. ne kusuru 1 ay burdayız eri geci yok bunun :) reşwan link atmasa pm den benim bile haberim olmayacaktı benim forumun bu kısımlarından haberim yok :) bi giriyom s3 e bi daha da çıkamıyom :)

evren991

evren991

Üye
tebrikler

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt