2008/Eylül Ayın Üyesi: "praetor" Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Turuncuyum!!! :)

Büyük bir merakla ayın üyesi kim seçilmiş diye açmıştım...
Hiç beklemiyordum...
Teşekkür ve teşekkürleri kabul mesajı yazmak...
Ben kutlama mesajı yazmaya gelmiştim buraya...

Evet! Foruma girdiğimden bu yana ilk kez bir konuyu okuyup da ne cevap yazacağımı bilemedim. Her konuda söyleyecek bir şeyler bulmakla ve düşüncelerimin özetini yazmama rağmen kafa ütüsü kıvamında mesajlar çıkarmakla tanınırım forumda ama bu sefer bir şey yok...

3. ayım dolmadan ayın üyesi seçilmek çok büyük bir gurur! Bu kadar kısa sürede, bu kadar büyük bir forumda, bu kadar üye arasından, bu ünvana layık görüldüğüm için çok mutluyum!
Beni buna layık gören yönetime(seçen-seçmeyen herkese) sonsuz teşekkürler...
:smartass:
hayırlı olsun canım...turuncu bir insana ancak bu kadar yakışır...tebrikler...ben görünce hiç şaşırmadım...hakediyorsun

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
hayırlı olsun canım...turuncu bir insana ancak bu kadar yakışır...tebrikler...ben görünce hiç şaşırmadım...hakediyorsun

Teşekkürler seli! Hakettiğimin düşünülmesi mutluluk verici :)

can karayel

can karayel

Üye
tebrikler ata abi ben seni 1 senedir bu forumdasın zannediodum sen daha 3ay önce üye olmuşsun walla helal olsun zor olsa gerek 3 ayda ayın üyesi olmak

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
tebrikler ata abi ben seni 1 senedir bu forumdasın zannediodum sen daha 3ay önce üye olmuşsun walla helal olsun zor olsa gerek 3 ayda ayın üyesi olmak

Boşver, ben de kendimi senelerdir forumdaymış gibi hissediyorum zaten eski konuları karıştırmaktan :ehe
Açıkçası benim ayın üyesi olmak gibi bir çabam yoktu, konuya bir girdim ki ayın üyesi olmuşum :gul:
Özenerek yorum yazmak, insanlarla iyi ilişkiler kurmak, forum arşivleriyle uğraşmak, siteye sahip çıkmak benim için zevkli olduğundan dolayı MaxiCep'te herhangi bir konuda bir zorluk yaşamadım :)
Zaten bence -anlayabildiğim kadarıyla- ayın üyesi olabilmek için ayın üyesi olmaya çabalamamak; MaxiCep'te saygı-sevgi-sahiplenmek ve paylaşmak bilinciye varolunması yeterli :oke:

Ayrıca tebriğin için de çok teşekkürler :)

XXPOXX

XXPOXX

Üye
Tebrikler

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ata bırak artık klavyeyi...allah aşkına söylermisin kaç harf silinmeden duruyor:):):)
bak şaka yaptım...ilk geldiğin gün aklıma geldi...kızmıştın ya bana...

iyiki gitmemişsin...iyiki varsın kardeşim...

a.ş ortağım:)

zeytın dalını saklıyormusun hala:)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:ehe
Sadece oyun bölümünde olduğum ilk zamanlarda bilmiyordum tabii haliyle MaxiCep'in nasıl bir yer olduğunu :) Duruyor tabii, gider miyim hiç :ehe

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Tebrikler...

Hellboy®

Hellboy®

Üye
kusura bakma yeni bir aya girdigimizi unutmusum :ss dolayısıyla ayın uyelıgını de:) gec de olsa Tebrikler

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
kusura bakma yeni bir aya girdigimizi unutmusum :S dolayısıyla ayın uyelıgını de:) gec de olsa Tebrikler

Sorun değil :)
Ben foruma ilk kez girdiğimde ayın üyesi sizdiniz. Gördüğüm ilk "ayın üyesi"siniz yani.
O günlerde sizden böyle bir tebrik alacağım hiç aklıma gelmezdi... :)

Teşekkürler
Hellboy® :oke:

Hellboy®

Hellboy®

Üye

Sorun değil :)
Ben foruma ilk kez girdiğimde ayın üyesi sizdiniz. Gördüğüm ilk "ayın üyesi"siniz yani.
O günlerde sizden böyle bir tebrik alacağım hiç aklıma gelmezdi... :)

Teşekkürler
Hellboy® :oke:

sen rüzgar gibi girdin aramıza :) hakettın ayın uyelıgını
Ayrıca Dipnot: :) bana siz demene gerek yok :)
1) Yaşca senden küçüğüm
2) Pek hoşlamam zaten resmi konusmalardan :)
ha sen dersen ki ben efendiliğimi bırakmam o senin bileceğin iş :D

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

sen rüzgar gibi girdin aramıza :) hakettın ayın uyelıgını
Ayrıca Dipnot: :) bana siz demene gerek yok :)
1) Yaşca senden küçüğüm
2) Pek hoşlamam zaten resmi konusmalardan :)
ha sen dersen ki ben efendiliğimi bırakmam o senin bileceğin iş :D

Kimin kaç yaşında olacağını bilmediğimden 40 yaşındaki birisine senli benli hitap edeceğime küçüklerime sizli bizli konuşurum diyip herkese böyle hitabediyorum özellikle istenmediği sürece :)

Teşekkürler :) Böyle düşündüğünü bilmek sevindirici.

dragonhell12

Üye
tebrikler predoter..................

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Teşekkürler dragonhell12.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
Ayın üyesi olmak
= hak edenindir
= çok çalışanındır
= üyelerle iyi anlaşanındır
= kaliteli paylaşım yapan ve haklı şikayette bulunanındır.
= AMA ? gözü hep üstünde olandır. Sen paylaşımlarına ve dostlarınla iyi geçinmeye devam et çünkü herkes layığını yaşar. Seni daha üstlerde görmek dileğiyle tekrar tekrar tebrikler. Bu rütbe herkesin harcı değildir.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bu güzel yorumun ve gururlandıran cümlelerin için çok teşekkürler dostum :)

Profilime siftah yapan üyesisin MaxiCep'in, o günlerde yazını görünce çok şaşırmıştım, MaxiCep'in ne kadar sıcak bir ortam olduğunun somutlaşmış bir örneğiydin bana göre :)
Hiçbir zaman esirgemediğin desteğin için sonsuz teşekkürler.

Belki de yeni bir üyenin yaptıklarını farketmeseydin, o beni farketmiyorlar deyip gidecekti. Yeni gelen bir üyenin kalıcı olması için gereken çok önemli ama birçoklarına göre değersiz olan uğraşları göstermiş olduğun için teşekkürler.

Her zaman MaxiCep çatısı altında birlikte olmak dileğiyle dostum :)

Üst Alt