2008/Eylül Ayın Üyesi: "praetor" Tebrikler

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
2008/Eylül Ayın Üyesi: "praetor" Tebrikler
Herkese tekrar merhaba,

Yeni bir ayın üyemizi belirtmekten memnuniyet duyuyorum.

Belirtirken de, en başta söylemeliyim ki, artık seçimlerimiz çok detaylı, bazen fırtınalı, tartışmalı, bol alternatifli, çok düşnüceli bir hal aldı ..

Bu bir sitem değil, çok güzel bir durum aslında.
Zira, eskiden 1-2 kişi olarak gördüğümüz alternatifler, artık 5-10 a çıkabilmekte.
Herkesi tek tek değerlendirip, hangi bölümlerde neler yapmışlar araştırmak da zor ama bir o kadar da zevli iş çünkü maxicep adına sevindirici.

İşte geçtiğimiz bir önceki koca ayın, seçilmesinde uygun gördüğümüz isim praetor

Praetor' u, sadece Eylül ayı değil, sitedeki genel kisiliginden dolayı da tebrik etmek gerekiyor. Aynı zamanda tabiki, sitede gösterdiği yararlı aktiflik için teşekkür ediyoruz.

En başta da dediğim gibi, cidden seçimde çok zorlandık ve günden güne zorlanıyoruz da çünkü, hemen hemen aynı aktifligi sergileyen diğer üyeleri görmemezlikten de gelmek istemiyoruz, emin olun ki eğer geçen ay hakettiğinizi düşünüyorsanız, biz de düşünüyoruz ancak sadece "1" kişi seçmemiz gerekiyor.

Önümüzdeki aylarda, herkesin aktifliğinin devamını hatta daha da artmasını dileyerek, yeni başka bir arkadaşı daha seçmekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isterim.

Tekrardan,
tebrikler praetor ...

• Beğen
Tepkiler: Tuğrul Kütükçü

mservank

mservank

Üye
Tebrikler Praetor.Bu durumdan yararlanarak artık avatar altına bir şeyler yazdırırsın.:)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
tebrikler.. :oke:

GRafix

GRafix

Üye
Tebrikler:pro:

jöly

Üye
Tacımı senin devralmandan dolayı çok mutluyum...:)tebrik ederim arkadaşım...:oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Tebrikler Kardeşim Hiç Şaşırmadım Hatta Çok Sevindim..
:alkis :alkis

elmyra

Üye
kesinlikle yönetim bu sefer cok isabetli bir karar vermiş

tüm içtenlğimlee kutluyorum arkadasım:oke::oke::oke:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Turuncuyum!!! :)

Büyük bir merakla ayın üyesi kim seçilmiş diye açmıştım...
Hiç beklemiyordum...
Teşekkür ve teşekkürleri kabul mesajı yazmak...
Ben kutlama mesajı yazmaya gelmiştim buraya...

Evet! Foruma girdiğimden bu yana ilk kez bir konuyu okuyup da ne cevap yazacağımı bilemedim. Her konuda söyleyecek bir şeyler bulmakla ve düşüncelerimin özetini yazmama rağmen kafa ütüsü kıvamında mesajlar çıkarmakla tanınırım forumda ama bu sefer bir şey yok...

3. ayım dolmadan ayın üyesi seçilmek çok büyük bir gurur! Bu kadar kısa sürede, bu kadar büyük bir forumda, bu kadar üye arasından, bu ünvana layık görüldüğüm için çok mutluyum!
Beni buna layık gören yönetime(seçen-seçmeyen herkese) sonsuz teşekkürler...

:smartass:

• Beğen
Tepkiler: Dede

elmyra

Üye
Turuncuyum!!! :)

Büyük bir merakla ayın üyesi kim seçilmiş diye açmıştım...
Hiç beklemiyordum...
Teşekkür ve teşekkürleri kabul mesajı yazmak...
Ben kutlama mesajı yazmaya gelmiştim buraya...

Evet! Foruma girdiğimden bu yana ilk kez bir konuyu okuyup da ne cevap yazacağımı bilemedim. Her konuda söyleyecek bir şeyler bulmakla ve düşüncelerimin özetini yazmama rağmen kafa ütüsü kıvamında mesajlar çıkarmakla tanınırım forumda ama bu sefer bir şey yok...

3. ayım dolmadan ayın üyesi seçilmek çok büyük bir gurur! Bu kadar kısa sürede, bu kadar büyük bir forumda, bu kadar üye arasından, bu ünvana layık görüldüğüm için çok mutluyum!
Beni buna layık gören yönetime(seçen-seçmeyen herkese) sonsuz teşekkürler...

:smartass:

yaw tamam bari buraya kısa mesajlar atsaydın bıraksakk bide ağlayacan yaaa :ehe:ehe:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
İşte geçtiğimiz bir önceki koca ayın, seçilmesinde uygun gördüğümüz isim praetor
Praetor' u, sadece Eylül ayı değil, sitedeki genel kisiliginden dolayı da tebrik etmek gerekiyor. Aynı zamanda tabiki, sitede gösterdiği yararlı aktiflik için teşekkür ediyoruz.
Tekrardan,
tebrikler praetor ...

Tebriğiniz, teveccüh dolu mesajınız ve yönetim adına seçiminiz için size, teşekkür ederim.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
tebrikler...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tebrikler Praetor.Bu durumdan yararlanarak artık avatar altına bir şeyler yazdırırsın.:)

Mart ayının "ayın üyesi" olan değerli arkadaşımız yazdırmamış, ama yine de fena fikir gibi görünmüyor :)

Teşekkürler a21a :)

Teşekkürler.

Tacımı senin devralmandan dolayı çok mutluyum...:)tebrik ederim arkadaşım...:oke:

Ben de senden devralmaktan dolayı çok mutluyum! Teşekkürler arkadaşım :oke:

Tebrikler Kardeşim Hiç Şaşırmadım Hatta Çok Sevindim..
:alkis :alkis

Teşekkürler kardeşim :gul:

kesinlikle yönetim bu sefer cok isabetli bir karar vermiş
tüm içtenlğimlee kutluyorum arkadasım:oke::oke::oke:
bencede tebrikler çok doğru bi karar almışlar:alkis:alkis

Kararı doğru bulmanıza ve kutlamanıza çok teşekkürler elmyra ve tuba.dmn :)

yaw tamam bari buraya kısa mesajlar atsaydın bıraksakk bide ağlayacan yaaa :ehe:ehe:ehe

Ağlamıyorum ama o kadar şaşırdım ve sevindim ki!..
:bud:
Uzun yazarım ben! Yoksa beni nasıl tanıyacaksınız?

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkürler...

mservank

mservank

Üye
Yaşadığın duyguyu ben de yaşadım.Çok garip bir duygu .Tebrik mesajı için konuyu hiç umursamadan açıyorsun ama o da ne orada senin adın yazıyor.Önce şoke oluyorsun bir daha bakıyorsun ve o zaman inanıyorsun.:ehe
Hatta benim açıklandığım zaman 1 nisandı.Şaka mı yapılıyor diye düşünmüştüm.:)
Bir ay diğer üyeler için öyle mi bilmiyorum ama benim için çok kısa sürdü.Tadını çıkarmak güzel.
Avatar altında bir şeyler olsun istiyorum ama ben şimdi sürekli değişiklik yapacağımı bildiğim için otomatik yapılmasını bekliyorum.O zamna bir şeyler düşünürüz.

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
tebrikler ben daha farklı kişiler düşünüyordum sen oldun ama :)
yinede tebrikler:)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Yaşadığın duyguyu ben de yaşadım.Çok garip bir duygu .Tebrik mesajı için konuyu hiç umursamadan açıyorsun ama o da ne orada senin adın yazıyor.Önce şoke oluyorsun bir daha bakıyorsun ve o zaman inanıyorsun.:ehe
Hatta benim açıklandığım zaman 1 nisandı.Şaka mı yapılıyor diye düşünmüştüm.:)
Bir ay diğer üyeler için öyle mi bilmiyorum ama benim için çok kısa sürdü.Tadını çıkarmak güzel.
Avatar altında bir şeyler olsun istiyorum ama ben şimdi sürekli değişiklik yapacağımı bildiğim için otomatik yapılmasını bekliyorum.O zamna bir şeyler düşünürüz.

Kesinlikle öyle! İnsan gerçekten de çok şaşırıyor! Bayram hediyesi gibi oldu bana :gul:
Ama siz nisan ayında yaşadınız bu güzelliği, 30 gün çekiyor, ekim ayında yaşayacağımdan benim fazladan 1 günüm var :gul:
Yeteceğini hiç sanmıyorum ama... Tüm üyelerin yaşamasını dilediğim bir güzellik...

fatihsagohiphop™;1071592' Alıntı:
tebrikler ben daha farklı kişiler düşünüyordum sen oldun ama :)
yinede tebrikler:)

Bak sen bıdığa, beğenmedin mi sen :gul:
O zaman şanslıyım ki geçen ay yönetimde değildin :D
Yine de tebriğin için çok teşekkürler...

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Merhaba,

Ozan yeteri kadar açmış konuyu aslında, bir zamanlar ufacıkken, henüz 20bin üye varken...
Bir iki bilemediniz üç kişi forumda tüm konularda aktiflerdi, canlı tutmak için gecelerini gündüzlerini birbirlerine katıp yazı yazarlardı, yorum katarlardı yorumlara..

20bin üye iken, tabii ki seçkin kişilerin seçkin rakip sayısı fazla olamazdı..Üye sayısı ile doğru orantılı bir durum bu..Üye sayısı arttıkça rakip, daha doğrusu tatlı rakip diyelim biz buna, artacaktır ve olağandır.Yerimizde saymıyoruz, sizin gibi üyeler sayesinde ilerliyor Maxicep..

Temennim kendi adıma şu ki, tekrar ara verip tekrar geldiğimde benim şu an yaptığım yorumu "praetor" sizin 3 aylık yeni bir kullanıcıya yaptığınızı görmektir.İnanın çok hoş..

Tebrik eder, Maxicep'e olan bağının zayıflamaması dileklerimi iletirim.

İyi eğlenceler dilerim

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Merhaba,

Ozan yeteri kadar açmış konuyu aslında, bir zamanlar ufacıkken, henüz 20bin üye varken...
Bir iki bilemediniz üç kişi forumda tüm konularda aktiflerdi, canlı tutmak için gecelerini gündüzlerini birbirlerine katıp yazı yazarlardı, yorum katarlardı yorumlara..

20bin üye iken, tabii ki seçkin kişilerin seçkin rakip sayısı fazla olamazdı..Üye sayısı ile doğru orantılı bir durum bu..Üye sayısı arttıkça rakip, daha doğrusu tatlı rakip diyelim biz buna, artacaktır ve olağandır.Yerimizde saymıyoruz, sizin gibi üyeler sayesinde ilerliyor Maxicep..

Temennim kendi adıma şu ki, tekrar ara verip tekrar geldiğimde benim şu an yaptığım yorumu "praetor" sizin 3 aylık yeni bir kullanıcıya yaptığınızı görmektir.İnanın çok hoş..

Tebrik eder, Maxicep'e olan bağının zayıflamaması dileklerimi iletirim.

İyi eğlenceler dilerim

Öncelikle bu güzel yazınız, tebriğiniz ve -anladığım kadarıyla- teşekkürünüz için asıl ben teşekkür ederim. Gerçekten sizin de belirttiğiniz gibi, 3 sene sonra, Negative tarafından Site Hakkında bölümünde 4 milyonuncu üyenin katılımının duyurulduğu ayı takip eden zamanlarda henüz 2 aylık bir kullanıcının ayın üyesi olmuş olmasına tebrik mesajı yazabilmek, şu an hissedeceğimden çok daha büyük bir mutluluk olacaktır!..
Bu arada, bağımın kopacağını hiç zannetmiyorum :)

2. İstanbul buluşması için konu açan değerli bir üyenin siteye döndüğünü ve bu konuya yorum yaptığını görmek çok güzel...
Teşekkürler...

xkadir61

xkadir61

Üye
tebrik ederim seni. içime doğmuştu zaten senin olacağın.
hatırlarsan 2 ay önce beni tebrik ederken sana söylemiştim. sende olursun birgün diye. ama senin bile inanasın gelmemişti. hakettin sen bunu:ok2:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
tebrik ederim seni. içime doğmuştu zaten senin olacağın.
hatırlarsan 2 ay önce beni tebrik ederken sana söylemiştim. sende olursun birgün diye. ama senin bile inanasın gelmemişti. hakettin sen bunu:ok2:

:kop: Evet hatırlıyorum o mesajımı!
Gerçekten de doğmuş içine :)
Çok teşekkürler ;)

Üst Alt