200 kişi bir otobüse bindi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi

Almanya’nın Leipzig kentinde 200 kişi, bir otobüse binerek dünya rekoru kırdı. Deneme sırasında tek şart otobüse binen her kişinin en azından bir ayağının yere basması oldu.

Rekor denemesiyle ilgili açıklamada, 200 kişinin yaklaşık 20 dakika içinde otobüse binmeyi başardığı, deneme sırasında tek şartın otobüse binen her kişinin en azından bir ayağının yere basması olduğu bildirildi.

Leipzig’deki denemeyle Dresden kentinde bir otobüse binen 193 kişinin rekorunun kırıldığı, daha önceki dünya rekorunun 2004 yılının mayıs ayında 157 Hollandalı tarafından kırıldığı kaydedildi.

ama bilmiyorlar istanbuldaki bir belediye otobüsünün mesai saatlerinde en az 150 kişi taşıdığını :vur:

lastsmileegs

Üye
çok iyi bir noktaya değindin kardeş

serdar06288

serdar06288

Üye
bizde bikerisinde bizim şehine 9 kişi birden bindik

MobiLe_ManiA

Üye
hiç gerek yok wala.bizde bir belediye şöförüne görew wersinler mesayi saatinde.körüklü olsun hemde otobüs.300 sınırlarını zorlarız.tabi onların bu rezilliklerden haberleri yok.200 kişi doldudurmak değişik geliyyor...

ekolix

Üye
bu arkadaslar ıstanbula ugramamıslar bence..... bır ara bu arkadaslara uayarı maılı atalım da bırde normal bır gunde ıstanbuldakı otobus halını gorsunler....

bızımkıler sadece normal gunde 200 dolduruyor. rekor kıracaz sıkısın desek 300 garantı.......

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ohoooo istanbulda hergün bu rekor en az 50 kez geçiliyor.. :ehe:

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bu da REKORMU ..

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 20 2005, 05:36 PM
Ohoooo istanbulda hergün bu rekor en az 50 kez geçiliyor.. :ehe:
[post=171669]Quoted post[/post]​
:kop: :kop:

Caine

Caine

Üye
bizim şöförler bu yolla rekorlar kitabına gireceklerini bilseler en azından 500 kişi aldırırlar otobüslere ve noterede onaylatırlar. bu rekor iyi rekor değilmiş :DD

ibonline

ibonline

Üye
maşallah nefes nasıl almışlar peki
yok yok iett 200 kişi almaz alsa bile facia olur

lossalive

Üye
O otobüsün vardır bizimkilerden bir farkı bu arada ben orta okul zamanında iken bisikletimde 7 kişi gezdiriyordum (ben dahil)

_GiTaRisT_

Üye
otobüsler hep böyle kalabalık..ter nefes kokuları herşey birbirine karışıyor..kısacası rezalet..

iOS Developer

iOS Developer

Üye
adamlar rekor kırmak için dunyaya gelmiş ya...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Valla Eskişehir'e Tramvay geldi , ortalama 250-300 Kişi biniyordu. :ehe:

Ama bu seferde otobüslere binen kişi sayısı maximum 5 kişi falandı :lol2:

helper007

helper007

Üye
İzmir'de Cumartesi günü saat 16:00 civarı Basmane veya Konak otobüslerinde en fazla 70 kişi oluyo.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tramvay dedinde aklıma geldi..

Dün çapadan beyazıta gidecem eminönü-zeytinburnu tramvayına bindim... Her durakta binen binene neyse doldu bi baktım millet iş üstünde...

Valla şaştım kaldım kim kime dum duma herkes halinden memnun birinin arkasında 2 kişi vs vs...

***** filmleri aratmıyor şerefsizim... :ehe:

ozkanak

ozkanak

Üye
sana katılıyom van hehe :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 23 2005, 07:22 PM
Tramvay dedinde aklıma geldi..

Dün çapadan beyazıta gidecem eminönü-zeytinburnu tramvayına bindim... Her durakta binen binene neyse doldu bi baktım millet iş üstünde...

Valla şaştım kaldım kim kime dum duma herkes halinden memnun birinin arkasında 2 kişi vs vs...

***** filmleri aratmıyor şerefsizim... :ehe:
[post=175321]Quoted post[/post]​
millet abaza biz ne yapak :kop:

paratoner

Üye
200 kisi vay be :wacko:

hehe

carsinoma

Üye
yaw milletin rekor dediği bizim yaşam şeklimis olmuş :) olaya bak !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt