200 kişi bir otobüse bindi...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
wala o pek bişe diil arkadasımın megane,ına 14 kısı...benım palioya 10 kişi...ve babamın h100,e 19 kişi doluştugumuzu biliyorum :huh: bazen tek araba olunca böle bütün millet bi arabaya binmek zorunda kalıoo :kop:

izzet

Üye
ya beyler bnce de herifler rekor yapcam die kamışlar ama otobüs şöferleri sayesinde biz hergün kırıoz ben bi kere şişli-g.o.paşa otobüsünde araba sert i viraja hafif hızlı girdi ve arabanın sağ çamurluğu yere sürttü yani düşünün vede ben arabanın en arkasında demirlerd oturuodum :huhu: :rolleyes:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by DeLmIrA@Sep 23 2005, 07:59 PM
wala o pek bişe diil arkadasımın megane,ına 14 kısı...benım palioya 10 kişi...ve babamın h100,e 19 kişi doluştugumuzu biliyorum :huh: bazen tek araba olunca böle bütün millet bi arabaya binmek zorunda kalıoo :kop:
[post=175386]Quoted post[/post]​
naptınız abi yaaaaa nasıl bindininz okadar kişi palio ya :supriz:

cllgr

cllgr

Üye
ya bırakın adamlar bi rekor kırmışlar sevinsinler.ne bilsinler türkiyede o rekorlar her gün kırıldıgını garipler

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 23 2005, 07:22 PM
Tramvay dedinde aklıma geldi..

Dün çapadan beyazıta gidecem eminönü-zeytinburnu tramvayına bindim... Her durakta binen binene neyse doldu bi baktım millet iş üstünde...

Valla şaştım kaldım kim kime dum duma herkes halinden memnun birinin arkasında 2 kişi vs vs...

***** filmleri aratmıyor şerefsizim... :ehe:
[post=175321]Quoted post[/post]​

:lol2:

metintekin

Üye
izmirinde ist den farkı yok merak etmeyin.

jason

Üye
bizim eski kartala 12 kişi çoluk cocuk bindiğimizi hatırlarım pikniğe düğüne giderken birde bizim erzurumlu komşuların doç kamyoneti var araba 2000 model içi zaten dar 8 kişi bindiklerini gördüm kucak kucağa çüşşşşşşş be!!!!!!!!?????????ama yollarda böyle manzaralara her dakka görmek mümkün,bir motora 4,5 kişi ohanızzzz...... :nono: :eksi: :wacko: :ah:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt