2. MaxiCep SATRANÇ Turnuvası

Sponsorlu Bağlantılar

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bu oyun burada biter :ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Hele Şükür:ehe

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bütün suc atanın :p

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Turnuva yöneticilerle, ayın üyeleriyle, albaylarla dolu ama kimse başladığı işi bitirmek istemedi sağolsun.
Her bir tur bitince tek tek oyuncuların profillerini gezip mesaj yazan, geç kalındığı zaman bir de onun için tek tek dolaşıp uyaran ben eğer ilgilenmediysem bu turnuvayla...
Ne diyeyim yani...
Hem suçlu hem güçlüler buyursun ilgilensin...

leiche

leiche

Emekli Yönetici
Turnuva yöneticilerle, ayın üyeleriyle, albaylarla dolu ama kimse başladığı işi bitirmek istemedi sağolsun.
Her bir tur bitince tek tek oyuncuların profillerini gezip mesaj yazan, geç kalındığı zaman bir de onun için tek tek dolaşıp uyaran ben eğer ilgilenmediysem bu turnuvayla...
Ne diyeyim yani...
Hem suçlu hem güçlüler buyursun ilgilensin...

Çok agresif :cnfsd:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bence leiche haksız:ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Yani leiche, agresif olsam bile haksız sayılmam açıkçası ama değilim!.. :)

Ama üzgünüm ve özellikle sana ve tabii ki arkadaşlarıma yakıştıramadım başlanan işin böyle yarım bırakılmasını :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
ben yarım bırakmadımki sana pm attım özellikle o hafta hiç giremiyordum girdiğimde sen yoktun bu yüzden sana hükmen verdim :) ama senden pmye cevap gelmedi.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Buradasın şu anda leiche...
Bildiğin gibi esnek tutuyorum olabildiğince turnuvayı ki herkes maçını yapabilsin.
Gel oynayalım?!

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Böyle güzel bir oyunun hakkı zamandan galibiyet olmamalıydı ama güzel oyundu leiche!..
Tebrikler :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
çok düşünerek oynadın bense zamanı hesapladm hep :) aslında zaman bir stres yaşatıyor acele oyntıp hata yaptırıyor nitekim bi kaç hata yaptım ama zamn benden yanaydı :)

zevki bir oyundu eline kkoluna sağlık dostum :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Evet, 58 saniyede kaç hamle yapmak zorunda kaldım :)
Onlarca hata yaptım herhalde ama yine iyi getirdim o kadar az sürede, en son 0.7 saniyede hamle yapıyordum :gul:

Turnuva dışında da oynayalım!..

leiche

leiche

Emekli Yönetici
musait olduğumuz zamanlar denk elirse neden olmasın :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nazy ile Salihyet de bir maç yapar mı acaba :hmmm

leiche

leiche

Emekli Yönetici
profillerine yaz derim ben :) oynamazlarsa puan almasınlar artık çünkü baya zaman geçti. hatta ben bile puanı oynayamadığımdan dolayı sana verdim ama sen oynamak istedin biraz uzun sürdü ama olsun artık :)

xkadir61

xkadir61

Üye
yaw bize rakip buldunuzda, bizmi oynamadık. hanimiş benim rakibim.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
obowww yoksa yenildinmi kadir sen :sahan:

Üst Alt