2 kızla çıkıyorum, 3. bir kıza aşık oldum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Yapma be kardeş:) Bir yerden başlamalısın...İleride çok acısı olur..Dost tavsiyesi ;)

saygıLar

Nazy

Nazy

Üye
Allah artırsın:ehe
ama sen o 3 ü hakkında ne düşünüyorsan
onlarda sana karşı aynı fikirdeler
bu gerçeği unutmayasın:)

POSİTİVEX

POSİTİVEX

Üye
DiaBLoS™;976977' Alıntı:
Yapma be kardeş:) Bir yerden başlamalısın...İleride çok acısı olur..Dost tavsiyesi ;)

saygıLar

çok zor ya. benimle çıkarmısın dediğimde, bayılır kalırım sonra millete rezil olmayalım.
bir kız bana baktığında kafamı öne eğiyorum. utanıyorum. yoksa şu anda belki 50,ci sevgilim olduydu.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Daha diyecek birşey bulamıyorum :)

Daha yaşın genç 50 ye kadar yolu var:D adamlar 70den sonra bile isteyen var...:D

hayırlısı.

mservank

mservank

Üye
diablos cum her çıkan aşık olmuyo konuya bakarsak anlarız:)
her çıkmayan da aşık olmuyor değil platonikte olmuyor olabilir birbirlerini seviyorlardır ama bir türlü açılamıtorlardır olamaz mı?

Pure Life

Pure Life

Üye
çok zor ya. benimle çıkarmısın dediğimde, bayılır kalırım sonra millete rezil olmayalım.
bir kız bana baktığında kafamı öne eğiyorum. utanıyorum. yoksa şu anda belki 50,ci sevgilim olduydu.

:hmmm oyyy oyyy kimisine iki kız yetmez öteki yanına yaklaşamaz :bilmem: senden bıraz utancaklık alıp konuyu acan arkadaştan bıraz cesaret alıp bırbırınızemı eklesek ............ belkıde siz haklısınızdır

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
diablos cum her çıkan aşık olmuyo konuya bakarsak anlarız:)
her çıkmayan da aşık olmuyor değil platonikte olmuyor olabilir birbirlerini seviyorlardır ama bir türlü açılamıtorlardır olamaz mı?

Birde arkadaşın söylediklerine bakalım:) servancım o neler diyor:D:D:D

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bir gün sevdiğin sana aynısını yapsın da gör anyayı konyayı. Akıllanırsın o zaman.

ouSahin

ouSahin

Üye
:) seninki gönül oyunu gibi bişe...Aşk o kadar kolay degilki..Aşık oldugunu sanıyorsundur..Ama sıradan bir hoşlantı..Bence olgun düşünelim...ve o 3 kızın yerine koyarsan bence daha acımsız gelir:)

_KadirşinaS_

Üye
evet 4 aydır 2 kızla birlikteyim perşembe günü arkadaşi ortamında bir kızla tanıştım
kız güzel alımlı sevgilisi yok biraz lafladık
şimdi 3 kişiyi idare edebilirmiyim aynı anda 3 kızla birlikte olan var mı?
2 si idare ediliyorda 3.sü nasıl olur?
bilgisi olan yazsın olmayan yorumda bulunmasın

Yakışmadı Sana...:nono:

ATAMTÜRK

Üye
abi insan 2 elmayı birlikte yiyemiyi.
3 elmayı yerken heralde boğazinda kalur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...