2 kızla çıkıyorum, 3. bir kıza aşık oldum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xbetterx

xbetterx

Üye
Yazılanlara bakıyorumda arkadaşın uyarısı yetmemiş galiba, saçma ve alakasız şeyler çıkmış ortaya. Evet insanların özelidir ama paylaşmak istemiş arkadaş sizlerde yerden yere vurmuşsunuz.Daha sakin olunup size göre ters olan birşeyi daha insancıl bir dille söyleyebilirdiniz yada hiç yazmayarak es geçebilirdiniz. Neyse konuya dönelim;
The_Punisher kardeş, sana şunları söyleyebilirim 2 hatunla çıkıp 3.sünü istemek normal bir durum aksiyonu, heyecanı seviyorsan deneyebilirsin. Uzun uzun anlatırdım şuraya ama uykum geldi yatmak istiyorum =) Adrenalinde oldukça yüksek oluyor, kalp varsa deneme derim =P

mservank

mservank

Üye
Kardeş sence(xbetterx) sence bu normal karşılacak bir durum mu veya nral tepki verilecek?
Adam marifeetmiş gibi gelmiş yazmış yasminoz un dediği gibi kızlara yok kendisne de mi yok
veya insan yazarken hiç mi utanmaz ?

Salihyet

Salihyet

Üye
bu yaştan sonra hala geri vitese takıp, evlenilecek kız bakmıyosan senin yaşlılıkta iş zor :ehe
çevremdekilere bakarak söylüyorum, kız ayağı +^% ayağı derler ;) yani kanımca bu yaştan sonra 1 kızla çık , 2 ye aşık ol fln yani :)

Altun.

Altun.

Üye
walla kardeşim ben de zamanında yaptım 3 kız olayını. acaip aktrasyonlu oluoyr. dewam et böyle hatta mümkünse 4. yide ayarlar. :D:D 3 gunluk dunya istediğini yapacaksın.
ha şimdi bana sorarsan 1 kişiyle beraberim.

bizim hatun biraz ters de imkan yok yani :D:D

CEREN

CEREN

Üye
etsin çok ta önemliydi sanki :pro:

Pure Life

Pure Life

Üye
beni desteklemeyin arkadaşlar sizde report edilirsiniz yoksa :islik arkadaş rapor etmişte beni ;) neyse gözüm üzerinde olucak yakalarım ben ufak bi açığını :)

istedigimi desteklerim kendi düşüncelerimi yazıyorum ben burada halada soylediklerimin arkasındayım dogru birşey olmaz arkadaşımın yaptığı empatı kursun bakalım kendısı aynı durumla karşılarmak istermı birşeyden korkacaksam o bu konuyu açan arkadaşın kırılmasından korkarım beni rapor etmesinden değil oyüzden maxicep üyelerinden ricam arkadaşla aynı fıkırde olmasanız bile lütfen artık üzerine gitmeyelim çünkü insan kaybetmek kolay kazanmak zor bende arkadaşıkırdıysam burada herkesın içinde özür dilerim ama halada defectorle aynı fikirdeyim

saygılar

toprakumit

toprakumit

Üye
Hoca bence midesizlik olur... Tabi bende mide yok diyosan tamamdır... Kafana göre takıl o zaman :oke:

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Konu çetrefilli bu tür şeyler bana oldukça ters olmakla birlikte insan olan herkes karşısındakinin düşüncesine hakaret, aşağılama olmadığı sürece saygı göstermek zorundadır.
Konuna dönecek olursak The_Punisher düşüncelerin yanlış.

mservank

mservank

Üye
yeter yav uzatmayalım kendine yakıştırıyorsa yapsın bize laf düşmez o zaman

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
valla böyle gerizekalıca bi konuya gerizekalıca bi yorum yazacak kadar gerizekalı değilim :( üzgünüm...

Aynen Katılıyorum... Böyle Ufak Numaralar YAPIP Kendinizi Büyük Görmeyin... Adece Bunu diyorum Aldatılan sizsiniz... çünkü..

Anıl Umut

Emekli Yönetici
abi napmışsın ya sen 3 kız olurmu hiç azaltmaya git biraz yaw

canTUNCAY

Üye
kardeşim bıraz daha büyüyünce düzelirsin. ne kadar saçma şeyler yaptıgının farkına varırsın. su dedgın seyler adamlıgından alıyo ınsanın. sevdıgıne takıl ve asla bırakma....

POSİTİVEX

POSİTİVEX

Üye
hayatımda hiç bir kıza gidipte benle arkadaş olumusun gibisinden birşey söylemedim. pişman da değilim hani.
kısacası kimseyle çıkmadım.
evden işe işten eve. süper ya.

Pure Life

Pure Life

Üye
Pure Life

Pure Life

Üye
DiaBLoS™;976656' Alıntı:
Kimseyle çıkmadım diyor:) Eee doğal olarak aşkı tatmamış oluyor değil mi:D

saygıLar

platonık yaşamıştır

POSİTİVEX

POSİTİVEX

Üye
PLATONİK YAŞADIK DOĞRUDUR.
AMA NİYE BİR SORUN NİYE PLATONİK YAŞADIK.
ÇÜNKÜ BEN ŞAHSİYET ÇOK ÇEKİNGEN VE UTANGACIM.
bırakın kıza arkadaşlık teklif etmeyi, kızla karşılıklı yemek yiyemem.
elimi tuttuğunda bayılır kalırım.
yüzüme baktığında nefes alamam.
seni seviyorum dediğinde elim ayağım birbirine dolaşır.
karşılıklı konuşmada dünyayla bağlantım kesilir.

ya kolaymı öyle. yalnız ben evlenirsem ne yapacam hiç bilmiyorum. utancımdan eve gelmiyormuşum düşünsenize.
bunların hepsi doğru gerçek şeyler.
belki hayatım sonuna kadar da hiç kimseyle çıkmadan böyle gidecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...