2 gündür neden yoktum(tüm sorularınızı yanıtlıyorum)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
2 gündür neden yoktum(tüm sorularınızı yanıtlıyorum)
Bazı arkadaşlar hatırlar geçen perşembe hastaydım tabi bu doktorun görüşü neyse ertesi gün kalktım işe gittim ama akşam eve geri döndüğümde o hiç kullanmadığım ilacları kullanmamı istediler ulan ben ilac kullanmayan adamım ben ilac içmemki ama nerde bizimkiler benden beter neyse baktık geri dönüşüm yok nerden bileyim ilacların arasında uyku ilacı olduğunu meğerse doktor denen şahsiyet uyuması gerekli demiş neyse aldık uyuduk kalkamadık :D yemek yedim ilacları tekrardan aldım yine uyku bastı neyse yine yattım iş falan yalan oldu :D ben telefonuma bakıyorum istediğim kişilerden mesajlar yok insan hiçmi merak etmez diyorum neyse bende mesaj atmadım zaten pazar günü öğle saatlerinde uyandım yemek yedim yine yattım ama bir terslik var biliyordum sonradan öğrendimki ilacların arasında uyku ilacıda varmış telefonumdan gece 12 sıralarında birine mesaj attım çok vefasız olduğunu söyledim uykulu halimi kontrol altına almayı birazcık başarmıştım (20 dakika dayandım :D ) neyse cevap geldi mesaj attım ama cevap gelmedi dedi nerden bileyim bizim mustafanın (the kral) 2 gün boyunca telimle uğraştığını mesajlarıda siliyormuş yakalanmamak için vay uyanık :D ben yermiyim ben anlamıştım zaten bir terslik olduğunu:D eğer bir husumetiniz kardeşimle varsa bana söyleyin yakaladığım yerde birkaç tane fazla vurayım :ehe

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
alllahım fırlamaya bak :D

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
:ehe dün gece annemler izin vermedi dokunmadım ama en kısa zamanda bütün herşeyin hıncını çıkartıcam :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
ikinizede :bann:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
gecmıs olsun ya cok heycanlı yazmısın:ehe sakin az :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt