2 g 8 gb iphone kimse tenezzül etmiyo bi sorunumuz varda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
elizkundura

elizkundura

Üye
    Konu Sahibi
2 g 8 gb iphone kimse tenezzül etmiyo bi sorunumuz varda
ühone 2 g 8 gb telim var ekrana bastıgımda bi sorun yok kesinlikle donma v.s ölü pixel yok fakat uygulamaya girdigimde örnegin rehber bölümüne girdigimda sol ve sag taraftaki düzenle ve kişi listeleri yazan bölüme tıkladıgımda çalışmıyor bütün uygulamalarda var ayarlara girdigimde fotolara girdigimde hangi ugyulamaya öle oluyo yani üst taraftaki yön dokunmatigi calışmıyo fakata ana ekrandaki menü dokunmatigi örnegin takvim mesajlar yada youtube yazan yerler tıklıyorum calıuşıyor sürüm hatasımı yoksa acemi oldugum için ölü pixel mi yosa bozukmu ne yapmalıyım saygılar

fubo

fubo

Üye
arkadasim ayni teli yaklaik 2 sene kullandim,kullandigin surum felan nedir bilmiyorum ama bu tarz hatalar genelde 1.1.4 surumunde bazi taninmamis programlari ozellikle thema yuklendiginde oluyordu.duzeltmek icin teli restore yapmak gerekiyor,eyer restore yapincada duzelmez ise ekraninda bir problem var demektir. ayrica resore yaparkende dikkatli ol yanlislik update felan yapma eyer telefonun pasaporta kayitliysa problem olmaz ama pasaporta kayitli deyilse fake emei icin ugrasabilirsin.

rotinda__73

Üye
saolasın bende teli geri verdim

fubo

fubo

Üye
nedeyelim artik vermissiniz.ekraanda mi bi problem cikti acaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt