2.El Yada Sıfır Smartphone Yada PDA Arıyorum(Nokia Samsung HTC Apple LG SonyEricson)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DenizSERT

Üye
    Konu Sahibi
2.El Yada Sıfır Smartphone Yada PDA Arıyorum(Nokia Samsung HTC Apple LG SonyEricson)
Arkadaşlar Başlıkta Belirttigim Gibi Cihaz Arıyorum Telefonun Modelini Ortalama Bir Fiat Ve Msn Bırakırsanız İletişime Geceriz İyi Günler.

bilisiminadresi

Üye
özel msj gönderdim

serserim1905

serserim1905

Üye
nokia 5730 um var 7 aylık çok temiz garantili kutulu en ufak bi sorunu yok msnden de gösterebilirim yada ankarada bi tanıdıgın varsa gelip bakabilir msn adresim [email protected] fiyat=400 tl

lafbaz

Üye
5530 xpressmusic kutusu vs herşeyi mevcut 4 ay küsürlük daha üstünde jiletini duruyor

sphone

sphone

Üye
adam pda veya smartphone yazmış millet nokia önermiş hala milletimiz nokianın sömürüsü altında artık standart telefon devri bitti windows mobile devri başladı uyanın millet

hacker_memoli

Üye
Samsung İ450 Var. Garantili, Kutulu Sıfır Ayarında.

zazu50

Üye
Nokia e71 Var Temiz Satmıyorum Takasa giderim n95 8Gb Ya Da N97 olabilir cihaz 1,5 aylık daha Nokia shop'dan aldım

umuttasci

Üye
tertemiz kvk lı htc touch hd t8282

--------------- Ekleme ---------------

tertemiz kvk lı htc touch hd t8282 [email protected]
0555 844 47 36

ertac3

Üye
HTC P3300 var, hollandaca yüklü ben kullanamıyorum,programda kuramadım, var hayrını gör:))

anl001

anl001

Üye
htc touch2(t3333) çok şık windows 6.5 yüklü türkçe menü ekranda gözle görülür derin olmayan 1 çizik var onuda elime gelmesin istediğim zaman 0 ekran gibi kullanayım dersen sırrı bende :) [email protected] 400 tl

conan6767

Üye
bende htc hd2 var daha 3 aylık kvk'lı çok temiz telefonla ilgilenen varsa numaram 05447948136 .....

kosezade

kosezade

Üye
nokia n79 um var buradan mesajlasak

mehmetniyazi40

Üye

ludaidris

Üye
bendede HTC Touch Cruise var KVK ve bütün kutu içeriği duruyor. 350-400 gibi vermeyi düşünüyorum
6.1 windows yüklü içerisinde ücretsiz GPS var çok kullanışlı.. kozmetik olarak 10 üzerinden 9 u kesinlikle alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...