Satılık / Takas SATILDI

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
SATILDI
satılık xpera Z 825 TL

cihazı 2. hattım için taşıyordum fakat 2 akıllı telefon ağır gelmeye başladı note 2 aldıktan sonra yarım akıllı :D cep telefonu taşımaya karar verdim 2.hat için
teknosadan alınmıştır teleservice garantilidir.

cihazın sarj giriş soketi koptu cihaz garantili dock aleti ile şarj edilebiliyor yanında 4 adet aksesuarı ile birlikte verilicektir .Göründüğü gibi ön ekranda yere düşme sebebiyle çizik vardır sol üstte , kılcal çizikler mevcuttur arka camda ise anahtar çizikleri vardır takas yapabilirim iphone 4s ile takas olur yada 2.el samsung s4 veya diğer mantıklı takaslar takas sadece izmir içidir. diğer illere gittigidiyor , ptt kargo aracılığı ile gönderilir

4200 mah şarjlı kılıfı vardır fakat kılıfların soketlerinden biri kırılmıştır isteyen herhangi bi telefon servisinde yaptırabilir pahalı tutcağını sanmam cihazın değeri 100 tl dir şarjlı kılıf full dolu iken telefonu 1 defa %100 yapar 2.dolduruşta %50 ye kadar getirir yani %150 şarj doldurur

pazarlık payı vardır.

Son düzenleme:

supersafak

Üye
Takas HTC xe ve htc8s veririm telefonuna

supersafak

Üye
Denizli

supersafak

Üye
Htc xe s3 mini yeni teklif

deept00nn

deept00nn

Üye
s4 le takas yapar misin 5 günlük s4

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
deept00nn

deept00nn

Üye
yurt içi türkcell garantili

deept00nn

deept00nn

Üye
akhisardayım :(

supersafak

Üye
Teklifim hala geçerli izmirde tanıkların var

supersafak

Üye
S3 mini beyaz garantisi var htc xe garanti yok ama çok temizUlaşmak istersen 5075301216

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi

supersafak

Üye
Acil cagri at 5075301216

3onur5

3onur5

Üye
    Konu Sahibi
Acil cagri at 5075301216
Kardes suan arayamam musait degilim ama takasi yapariz s3mini hangi renk cizik catlak var mi takasi nasil yapicazSATIŞ DEVAM EDİYOR MANTIKLI TAKASLAR YAPILIRsatış devam ediyortakas olur

saldıray8

saldıray8

Üye
Cam gibi tertemiz s3 mini var ulaşmak istersen 0538 394 67 70 eren

sinan627

sinan627

Üye
15 ay garantili xperia s ile takas üste ne kadar istersiniz??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt