2. el sahibinden telefon alıcam dikkat etmem gerekenler?

Sponsorlu Bağlantılar

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
2. el sahibinden telefon alıcam dikkat etmem gerekenler?
arkadaşlar internette 2.el n95 8gb buldum 750 ytl ye almayı düşünüyorum telefonu elden alıcam nelere dikkat etmem gerekiyo
satan kişiyle konuştum garanti ve fatura belgesinin elinde olmadığını ama tüm aparatlarının elinde olduğunu yanında vereceğini söyledi.ayrıca telefonun kayıtlı olduğunu söyledi
bende endişeleniyorum telefon çalıntı veya kayıtsız fln çıkarsa sonuçta faturası veya garanti belgesi yok güvenebileceğim sizce ne yapmalıyım nelere dikkat etmeliyim alırken nasıl kontrol ederim telefonu çalıntı veya kayıtsız olmasına karşı
acil yardımlarınızı bekliyorum:):mahcup:

buraq85

buraq85

Üye
herhangi bi nokia club da imei ni kontrol ettirebilirsin..

kaan0

kaan0

Üye
yaw allah aşkına sen 0 bi n95 alsan faturalarını atarmısın?

akula

akula

Üye
bence alma derim ufacık bir pürüzde basın ağrır

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
almayı düşündüğüm ilan:

xkadir61

xkadir61

Üye
bence 250 ytl daha ver sıfır bir kvk al. için rahat olsun güzel kareşim.:ok2:

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
250ytl daha versem iyi bi laptop parası ediyo.kendime yediremiyorum laptop parasını telefona vermeye:mahcup::kop:

--------------- Ekleme ---------------

herhangi bi nokia club da imei ni kontrol ettirebilirsin..
imeisini kontrol ettirerek ne gibi bilgilerine ulaşabilirim acaba telefonun sahibini faturanın kesildiği kişiyi fln yazar mı?yani telefonu satan kişinin telefonun sahibi olup olmadığını anlayabilirmiyim

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar yukardaki linkte verdiğim ilan için sordum sahibine fatura belgesi var mı diye dediki bende 2.el aldım garanti belgesi yok bendede ama garantisi var diyo garantisi ithalatçı firmanın diyo ithalatçı firma GREY diye bi firmaymış

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
ithala ürün garenti belgesi olsa nolur olmasa nelur onun. bence az daha katıp ikinci el kvk garantilisini al

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
bilmiyorum acaba telefonda bi sorun çıkabilir mi ki.bir sürü kişi gördüm yurtdışından getiren benim korktuğum garantiden çok çalıntı fln olması

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
aldın herhalde telefonu :oke:

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
ithala ürün garenti belgesi olsa nolur olmasa nelur onun. bence az daha katıp ikinci el kvk garantilisini al

Arkadaşlar doğru söylüyor kardeşim senin anlattığın telefonda bi sakatlık çıkabilir.Ben olsam oradan almazdım ..Sen en iyisi üstüne biraz daha katıp KVK garantili 2.el N95 al..

DI-KEY

DI-KEY

Üye
Bence hiç alma bi sorun olmasa satmaz...

schumici

schumici

Üye
arkadaşlar yukardaki linkte verdiğim ilan için sordum sahibine fatura belgesi var mı diye dediki bende 2.el aldım garanti belgesi yok bendede ama garantisi var diyo garantisi ithalatçı firmanın diyo ithalatçı firma GREY diye bi firmaymış
birader grey ise uzak dur:nono:

AHMET2525

AHMET2525

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar başka bi tane buldum telefoncudan 790 ytlyep pasaport kayıtlı aldım çok süper telefon n95 8gb harika:D:D

Furkan96

Furkan96

Üye
n95 alma cok pahali, o paraya laptop alirsin...

Üst Alt