Telefon alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar

leche

Üye
    Konu Sahibi
Telefon alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir?
Arkadaşlar merhabalar.Uzun zamandır kullandığım nokia 5800 telefonumu değiştirmeye karar verdim ve Samsung galaxy note 2 almak istiyorum.Bir telefoncuda 1.300 tl ye bir ürün buldum.Kutusunda ve kutusu da jelatinli.Ürün genpa garantili ve faturalı deniyor.Size sormak istediğim ise şu.

Son dönemlerde sahte telefon veya kaçak yollarla giren telefonlar sorun olmaya başladığı için alacağım üründe dikkat etmem gerekenler nelerdir?Bu telefoncuya gidip ürünün kutusunu jelatinli ve genpa garantili olduğunu anlarsam içim rahat bir şekilde bu telefonu alabilir miyim?Bu konuda neler tavisye edersiniz?İlginize şimdiden teşekkürler.İyi akşamlar

kerem28yuksel

Üye
telefonun imei sini kontrol et

- - - Eklendi - - -

ama genpa yazıosa yoktur bence :) bu arada guzel secim note 2 kral telefondur :oke:

oguzhangul32

Üye
Turkcell den aldım ben 3 gün önce 1450 ye bence 150 lira için riske girmeye değmez yada daha ucuza bulabilirsin zincir marketlerde

- - - Eklendi - - -

Electroworldda 1400 lira

Kontrol

Kontrol

Üye
su note konularini gordukce telefonumdan soguyorum gercekten iyi bir secim dostum simdiden hayirli olsun..

teknosa , electroworld vs magazalardan al kafan rahat olur arada en fazla 100 200 arasi oynar ama icin rahat olur.

serif55

serif55

Üye
Yanına internete girebileceğin bir telefon al kardeşim sonra mcks ye girip ordan imei kontrol yap telefoncuda orda neyin ne olduğunu görürsün ayrıca genpa yi arayipta imei numarasindan garantileri dahilinde olup olmadığını öğrenebilirsin ;)

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Üst Alt