2.El Lumia Fiyatlari Hakkinda Yardim

• 22 Ağustos 2014
  • 2551 Okunma
  • 64 Cevap

1. 2.El Lumia almak istiyorum piyasada ki fiyatlari ne kadardir?
    Lumia 520/525/620/625/720/820

Yazan: goktas19
    Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme: 22 Ağustos 2014
    Aybin.Kilic bunu beğendi.
  2. Bu saydığın cihazlar içinde tek alınırı olan cihaz 820. Bir nebze de 525. Diğerlerine vereceğin paraya yazık. 400-600 arası bulabilirsiniz bu cihazları.
    Bir de bütçe belirtseydin daha çok yardımcı olabiliriz.

iPhone ile gönderdi
    goktas19 bunu beğendi.
  3. Lumia 520 250 lira en fazla satarkende 100 150 arası.

Mobil cihaz ile gönderdi
    goktas19 bunu beğendi.
  4. emz

emz

Abi hafıza kartı sıkıntı değil dersen eğer 925. Fiyat 600₺
    İkincielcebim - 2.EL Cep Telefonu Satış Merkezi
    Nokia kıdmına gir kampanya var. Sadece 925. Başka yok. Bence düşün derim. En iyi ilanın numarası 160946
    Ben niyetlenmiştim kısmet değilmiş. Düşün derim :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

goktas19 bunu beğendi.
  5. İkinci el olarak malesef piyasası yok.En fazla para vereceğin telefon 820dir onada 450 500den fazla verme

goktas19 bunu beğendi.
  6. Lumia 820 haric cogunun sifir fiyati 400-600 lira. Butcemi kesin olarak belirleyemedigim icin yazamadim.
    ---
    Hafiza karti olmasi lazim acikcasi bayaa sinir oluyorum olmayan telefonlara o yuzden hafiza karti olmayan telefon almayi dusunmuyorum. Eyvallah :)
    ---
    Eyvallah

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Bence aralarinda tasarim olarak en basarili olani tartismasiz 720dir ozellikle beyazi.. 1gb ramli ve ucuz diyede 525 almak dogrumu bir secimmidir tartisilir cunku lumialar her gecen gun tasarimda sinif atliyor o yuzden kisa surede 525 den sıkılman ve arayis icine girmen kacinilmaz. Geriye 820 kaliyor oda amoled ekran eyer sorun olmazsa 1gb ram ile kullanicisini tatmin eder. Ram takintin yoksa 720 bence bir tik ondedir. 620 hakkinda bir sey diyemiyorum : )
    ---
    Bu arada fiyatlara hic deginmemisim 720 ve 820 yi istanbuldaysan kadikoyde 250-400 arasi rahat bulabilirsin garantili tabiki

iPhone ile gönderdi
    goktas19 bunu beğendi.
  8. Aypon al garaşım lumia kötü :):)

Mobil cihaz ile gönderdi
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Eylül 2014
  9. Fikirlerin icin tesekkur ederim :) Ram sknti olabilir, Windows Phone da maglumunuz... Bakalim dediginiz aralikta olursa olabilir insallah en yakin zamanda...
    ---
    Butce olmayinca pek alinasi olmuyor kardesim :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Telefonda ki en önemli fark bence mağaza mağaza da da birşey yok almasan daha iyi bi ehatsap kamera için alınmaya değmez.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Kardesim 200-400 lira verdigin telefondan ne bekliyorsun? Whatsapp olsun sarji cikarsin 1-2gun iyi kotu 3-5 oyun olsun yeter. Bu fiyat araliginda Real Racing(bilmem kac) oynayacak halim yok

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Bi gün iki gün şarj çıkarmak lumia hemde 2. El :o

iPad ile gönderdi
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Eylül 2014
  13. Kardesim telefonu alip 7/24 oyun oynacak degilim whatsapp ara sira oyun ara sira internet kafi boyle bir gun cikarirr diye dusunuyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  14. Tam bir gün değilde yaklaşır gibi.alıcaksan 820 yazdıklarındn . Ara sıra oyun felan derken şarj gider ha :)

iPad ile gönderdi
  15. Anladim digerlerini kullandiniz mi?

Mobil cihaz ile gönderdi
    Serhan bunu beğendi.
  16. H
    ayır yazdıklarından en iyisi 820 ve sadece 520 kullandım 925 kullanıyorum şimdi :D

iPad ile gönderdi
    goktas19 bunu beğendi.
  17. Evde 620-820 ve 920 var. Kapasite olarak en düşük batarya 620 ama en uzun o gidiyor. Şarjının 3-4 gün gittiği oluyor. Bunun nedeni ise kullanımda. 620 annemde olduğu için çok uğraşmıyor telefonla arama arada wifi birkaç foto. 820 kardeşimde 920 bende. İkimiz de çatur çutur kullandığımız için telefonu günde 2. kez şarja takmak zorunda kalabiliyoruz. Yani demem o ki şarj olayı sende bitiyor. Çok kullanırsan hızlı gider az kullanırsan uzun gider. Arada 1000mah gibi bir fark olursa ancak çok farkettirir. Ben 920 de WP 8.0 da iken şarjın 13 saat %100 kaldığını bilirim çünkü hiç dokunmadım her şey kapalı uçak modunda pil tasarrufunda. ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. herhalde 930 da düşmüştür

19. Kullanim dedigim gibi whatsapp ara sir internet ara sira oyun

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Israrla 820 diyorum, 620 kullanıyorum ve aşırı derecede zorluyorum telefonu. Oyun internet twitter. Günde 3 kere şarja takıyorum ha birde pfd yüklü cihazda, optimizasyon olmadığı için de şarja bayağı eksi puan katıyor.
    Bütçe sorunu olmasa kesinlikle 1520 derdim. (linç etmeye kalkanı sopalarım)

iPhone ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
09/12/2018 - 23:26