Öneri 2.El Lumia Fiyatlari Hakkinda Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

goktas19

goktas19

Üye
    Konu Sahibi
2.El Lumia Fiyatlari Hakkinda Yardim
2.El Lumia almak istiyorum piyasada ki fiyatlari ne kadardir?
Lumia 520/525/620/625/720/820

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu saydığın cihazlar içinde tek alınırı olan cihaz 820. Bir nebze de 525. Diğerlerine vereceğin paraya yazık. 400-600 arası bulabilirsiniz bu cihazları.
Bir de bütçe belirtseydin daha çok yardımcı olabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: goktas19

ihsan.snmz

Üye
Lumia 520 250 lira en fazla satarkende 100 150 arası.

• Beğen
emz

emz

Üye
2.El Lumia almak istiyorum piyasada ki fiyatlari ne kadardir?
Lumia 520/525/620/720/820

Abi hafıza kartı sıkıntı değil dersen eğer 925. Fiyat 600₺

Nokia kıdmına gir kampanya var. Sadece 925. Başka yok. Bence düşün derim. En iyi ilanın numarası 160946
Ben niyetlenmiştim kısmet değilmiş. Düşün derim :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

• Beğen
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
İkinci el olarak malesef piyasası yok.En fazla para vereceğin telefon 820dir onada 450 500den fazla verme

• Beğen
goktas19

goktas19

Üye
    Konu Sahibi
Bu saydığın cihazlar içinde tek alınırı olan cihaz 820. Bir nebze de 525. Diğerlerine vereceğin paraya yazık. 400-600 arası bulabilirsiniz bu cihazları.
Bir de bütçe belirtseydin daha çok yardımcı olabiliriz.

Lumia 820 haric cogunun sifir fiyati 400-600 lira. Butcemi kesin olarak belirleyemedigim icin yazamadim.
Abi hafıza kartı sıkıntı değil dersen eğer 925. Fiyat 600₺

Nokia kıdmına gir kampanya var. Sadece 925. Başka yok. Bence düşün derim. En iyi ilanın numarası 160946
Ben niyetlenmiştim kısmet değilmiş. Düşün derim :)

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

Hafiza karti olmasi lazim acikcasi bayaa sinir oluyorum olmayan telefonlara o yuzden hafiza karti olmayan telefon almayi dusunmuyorum. Eyvallah :)
İkinci el olarak malesef piyasası yok.En fazla para vereceğin telefon 820dir onada 450 500den fazla verme
Eyvallah

luckysleven

luckysleven

Üye
Bence aralarinda tasarim olarak en basarili olani tartismasiz 720dir ozellikle beyazi.. 1gb ramli ve ucuz diyede 525 almak dogrumu bir secimmidir tartisilir cunku lumialar her gecen gun tasarimda sinif atliyor o yuzden kisa surede 525 den sıkılman ve arayis icine girmen kacinilmaz. Geriye 820 kaliyor oda amoled ekran eyer sorun olmazsa 1gb ram ile kullanicisini tatmin eder. Ram takintin yoksa 720 bence bir tik ondedir. 620 hakkinda bir sey diyemiyorum : )Bu arada fiyatlara hic deginmemisim 720 ve 820 yi istanbuldaysan kadikoyde 250-400 arasi rahat bulabilirsin garantili tabiki

• Beğen

ihsan.snmz

Üye
Aypon al garaşım lumia kötü :):)

Yönetici tarafından düzenlendi:
goktas19

goktas19

Üye
    Konu Sahibi
Bence aralarinda tasarim olarak en basarili olani tartismasiz 720dir ozellikle beyazi.. 1gb ramli ve ucuz diyede 525 almak dogrumu bir secimmidir tartisilir cunku lumialar her gecen gun tasarimda sinif atliyor o yuzden kisa surede 525 den sıkılman ve arayis icine girmen kacinilmaz. Geriye 820 kaliyor oda amoled ekran eyer sorun olmazsa 1gb ram ile kullanicisini tatmin eder. Ram takintin yoksa 720 bence bir tik ondedir. 620 hakkinda bir sey diyemiyorum : )Bu arada fiyatlara hic deginmemisim 720 ve 820 yi istanbuldaysan kadikoyde 250-400 arasi rahat bulabilirsin garantili tabiki

Fikirlerin icin tesekkur ederim :) Ram sknti olabilir, Windows Phone da maglumunuz... Bakalim dediginiz aralikta olursa olabilir insallah en yakin zamanda...
Aypon al garaşım lumia da bi poh yok pişmanım ben :):)

Butce olmayinca pek alinasi olmuyor kardesim :)

ihsan.snmz

Üye
Fikirlerin icin tesekkur ederim :) Ram sknti olabilir, Windows Phone da maglumunuz... Bakalim dediginiz aralikta olursa olabilir insallah en yakin zamanda...

Butce olmayinca pek alinasi olmuyor kardesim :)
Telefonda ki en önemli fark bence mağaza mağaza da da birşey yok almasan daha iyi bi ehatsap kamera için alınmaya değmez.

goktas19

goktas19

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda ki en önemli fark bence mağaza mağaza da da birşey yok almasan daha iyi bi ehatsap kamera için alınmaya değmez.

Kardesim 200-400 lira verdigin telefondan ne bekliyorsun? Whatsapp olsun sarji cikarsin 1-2gun iyi kotu 3-5 oyun olsun yeter. Bu fiyat araliginda Real Racing(bilmem kac) oynayacak halim yok

Serhan

Serhan

Üye
Kardesim 200-400 lira verdigin telefondan ne bekliyorsun? Whatsapp olsun sarji cikarsin 1-2gun iyi kotu 3-5 oyun olsun yeter. Bu fiyat araliginda Real Racing(bilmem kac) oynayacak halim yok
Bi gün iki gün şarj çıkarmak lumia hemde 2. El :o

Yönetici tarafından düzenlendi:
goktas19

goktas19

Üye
    Konu Sahibi
Bi gün iki gün şarj çıkarmak lumia hemde 2. El :o
Mesajını değiştir daha sansürlü yaz ban riskin var :D

Kardesim telefonu alip 7/24 oyun oynacak degilim whatsapp ara sira oyun ara sira internet kafi boyle bir gun cikarirr diye dusunuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Serhan

Serhan

Üye
Kardesim telefonu alip 7/24 oyun oynacak degilim whatsapp ara sira oyun ara sira internet kafi boyle bir gun cikarirr diye dusunuyorum.
Tam bir gün değilde yaklaşır gibi.alıcaksan 820 yazdıklarındn . Ara sıra oyun felan derken şarj gider ha :)

goktas19

goktas19

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
osmanmert94

osmanmert94

Üye
Evde 620-820 ve 920 var. Kapasite olarak en düşük batarya 620 ama en uzun o gidiyor. Şarjının 3-4 gün gittiği oluyor. Bunun nedeni ise kullanımda. 620 annemde olduğu için çok uğraşmıyor telefonla arama arada wifi birkaç foto. 820 kardeşimde 920 bende. İkimiz de çatur çutur kullandığımız için telefonu günde 2. kez şarja takmak zorunda kalabiliyoruz. Yani demem o ki şarj olayı sende bitiyor. Çok kullanırsan hızlı gider az kullanırsan uzun gider. Arada 1000mah gibi bir fark olursa ancak çok farkettirir. Ben 920 de WP 8.0 da iken şarjın 13 saat %100 kaldığını bilirim çünkü hiç dokunmadım her şey kapalı uçak modunda pil tasarrufunda. ;)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
herhalde 930 da düşmüştür

goktas19

goktas19

Üye
    Konu Sahibi
Evde 620-820 ve 920 var. Kapasite olarak en düşük batarya 620 ama en uzun o gidiyor. Şarjının 3-4 gün gittiği oluyor. Bunun nedeni ise kullanımda. 620 annemde olduğu için çok uğraşmıyor telefonla arama arada wifi birkaç foto. 820 kardeşimde 920 bende. İkimiz de çatur çutur kullandığımız için telefonu günde 2. kez şarja takmak zorunda kalabiliyoruz. Yani demem o ki şarj olayı sende bitiyor. Çok kullanırsan hızlı gider az kullanırsan uzun gider. Arada 1000mah gibi bir fark olursa ancak çok farkettirir. Ben 920 de WP 8.0 da iken şarjın 13 saat %100 kaldığını bilirim çünkü hiç dokunmadım her şey kapalı uçak modunda pil tasarrufunda. ;)

Kullanim dedigim gibi whatsapp ara sir internet ara sira oyun

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Israrla 820 diyorum, 620 kullanıyorum ve aşırı derecede zorluyorum telefonu. Oyun internet twitter. Günde 3 kere şarja takıyorum ha birde pfd yüklü cihazda, optimizasyon olmadığı için de şarja bayağı eksi puan katıyor.
Bütçe sorunu olmasa kesinlikle 1520 derdim. (linç etmeye kalkanı sopalarım)

Üst Alt