2.EL Çiziksiz Apple iPhone 4s 32 GB(Made in Dubai)300 TL

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
2.EL Çiziksiz Apple iPhone 4s 32 GB(Made in Dubai)300 TL
Link :

Babamın Geçen Sene Suudi Arabistan'dan Getirdiği ve Kendi Pasaportumuza Kaydettiğimiz Dubai Malı Iphone 4s'i Satıyoruz...

Babam Hacdan gelirken Orada 700 TL'ye aldığını ve oradaki satıcının babama orijinal olduğunu söylemiş babamda açmış biraz bakmış orijinal diye almış ve Türkiye'ye geldiğinde ben bile ilkte anlamamıştım hatta App Store'a Girmeden Önce Orijinal Olduğunu Zannediyordum,Sonradan AppStore'ye girince Anladım Cihazın Orijinal Olmadığını Ardından Suudi Arabistan İle Uluslar Arası Telefon Görüşmesi Yaptım ve Bana Bu Cihazın Dubai De Üretildiğini Telefonun Parçalarında Birebir Iphone 4s'in Parçalarının Kullanıldığını Söyledi Arapça Bilgim Zayıf Olduğu İçin Gerisini Tam Anlayamadım Zaten Made İn Dubai Falan dedi Bana Adam Telefonda türkçe şekilde birebir dedi ardından cihazın pasaport kaydını turkcell bayisinde yaptırdık ve tüm hatlar çalışıyor ;

cihazın garantisi suudi arabistan'da devam etmekteymiş yani Türkiye'de Garantisi Yoktur...

cihazın orijinal iphone 4s ten farkı ;

1-3G yok
2-safari tarayıcısı yok onun yerine opera mini var
3-sistem özelliklerini bilmiyorum,menü geçişleri orijinali kadar akıcı olmasa bile yinede piyasadaki tridentlere göre çok daha akıcı
4-orijinalinde oynanan oyunlar bunda oynanamıyor fruit ninja gibi basit oyunlar açılabiliyor
5-kamerası orijinali kadar net değil 2.0 MP gibi çekiyor ama yinede net çekiyor yani bir 5800 dan çok daya iyi çektiğini söyleyebilirim
6-sim yuvası micro sim yerine normal sim aynı şekilde yandan açılıp konuluyor arka kapağı kesinlikle açılmıyor(orijinalindeki gibi vidaları var)
zaten dubai iphone'ları bilen bilir cihaz iphone 4s in 1.kalite kopyasıdır yani siz birisinin yanında cebinizden çıkartıp telefon görüşmesi yapsanız kimse anlamaz o derece hatta şunu söyleyebilirim orijinal iphone kullanmayan birisi bunun sahte olduğunu kesinlikle anlayamaz...

kozmetik olarak 10 üzerinden 9,9 alır resimlerdede görüldüğü gibi hiçbir çiziği yoktur ve arka kapağındaki jelatin halan daha durmaktadır...
he şunuda belirtmek istiyorum dokunmatiğine varana kadar orijinaliyle aynıdır dokunmatiği orijinali kadar hassastır...

telefonunu fazla kurcalamayanlar için bire birdir ! boşuna 2,700 TL vermeyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt