Iphone 4s Beyaz 32 Gb Simfree Kutulu Çiziksiz 1150 Lira

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
disconnect4141

disconnect4141

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 4s Beyaz 32 Gb Simfree Kutulu Çiziksiz 1150 Lira
1.5 ay önce takas ile aldığım iphone 4s i iphone 5 almak için satıyorum. Kutulu bütün aksesuarları vardır. Cihaz yeni gibidir. Sim kartı takıp rahatça 0 cihazı kullanıyormuş gibi kullanabileceğiniz bir cihazdır. Yanında 2 adet farklı koruma vereceğim. Temmuz 2013 e kadar yurtdışı garantisi devam etmektedir. Hollanda'dan alınmıştır. Aldığım arkadaş kayıt ettirmiş telefonu ancak şuan kayıt evrakları kontrol ediliyor aşamasındadır. Telefonun arkasındayım herhangi bir problem olması durumunda. Aldığım arkadaşın numarasını vs de vereceğim (hala görüşüyorum) herhangi bir problem durumunda çünkü kayıt onun üzerine. Fiyat pazarlıksız son halidir. Piyasada bu temizlikte bi cihaz için gayet uygun bir fiyattır. Ciddi alıcılar cep numaramdan veyahut mesaj yoluyla ulaşabilirler. Iphone 5 ile üste para vererek takas edebilirim.

Sahibinden.com ilan no:109213812

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Hayırlı satışlar kısa sürede alıcısını bulmanız dileğiyle :tebessüm:

darbeci_001

darbeci_001

Üye
Cihaz cok guzell ama bi turlu s3 un ekranindan vazgecemedigim icin almiyrm ama cook hosuma gidiyo beyaz renkn 4s .Gusel bi ilan olmus hayiirli satislar kisa surede satilr insallah:)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ama güzel duruyor. Hayırlı satışlar.

komando04

komando04

Üye
hayırlı satışlar kardeşim

disconnect4141

disconnect4141

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar hepinize. Iphone 5 ile takas ettim bugün. Hızlı gelişti olaylar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...