2 Aylık Sıfırından Farksız Sony Ericsson Xperia Arc S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erkut121

Üye
    Konu Sahibi
2 Aylık Sıfırından Farksız Sony Ericsson Xperia Arc S
Cihaz kayıtlıdır faturası mevcut. Cihaz tarafımdan 2 ay kullanılmıştır. Fotoğraflarda da görüldüğü gibi hiçbir fiziksel problem yoktur. Gayet temizdir bir tek çizik bile söz konusu değildir. Ürünü zaten ekran jelatiniyle kullandım. Modeli yükseltmek istediğim için satma ihtiyacı duyuyorum. Piyasada alacağınız telefonla aynıdır. Garantisi devam etmektedir. Faturası ve garanti belgesi fotoğraflarda gözükmekte. Ürün kutusuyla beraber gönderilecektir. İçeriğinde şarj aleti,kulaklık(hiç kullanmadım),kullanım kitapçıkları telefon ve ekran jelatini ile birlikte.. Fiyatı için 700 düşünüyorum. Pazarlığa açığım ayrıca temiz bi Note 2 ile pazarlığa girebilirim..
Teslimat kargoyla gönderen öder şeklinde gönderebilirim.. O da kıyağım olsun. :) Parayı havaleyle alırım. Para havale edildiğinde ise aynı gün içinde kargoya verebilirim. Ayrıca Çanakkale içi elden teslim de yapabilirim..

slowman76

slowman76

Üye
Merhabalar hocam. Bende çanakkaledeyim. Elinde SE Xperia Play var. İmei kaydı yok. Yapılacak. Takas düşünür müsün.Sorunsuzdur. Saygılar

erkut121

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar hocam. Bende çanakkaledeyim. Elinde SE Xperia Play var. İmei kaydı yok. Yapılacak. Takas düşünür müsün.Sorunsuzdur. Saygılar

Note 2 düşünüyorum. Teşekkür ederim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt