2,5 milyara araba varmı

Sponsorlu Bağlantılar

iOS Developer

iOS Developer

Üye
walla kardeş boş ver saen alma onun masrafı çok olur...

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by xmen@Aug 22 2005, 01:21 PM
walla kardeş boş ver saen alma onun masrafı çok olur...
[post=140840]Quoted post[/post]​
şu küçük suzikiler falan ne kadar ki

hidayet

hidayet

Üye
anadol arabalarda güzel :D

Üye
evet cem yılmaz bile biniyor ;)

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
benim önerim 2 bucuğa döküntü alana kadar 1 milyar daha biriktir ve 3,5 e eski kasa doğan yada şahin alabilirisn...hemde temiz oluyolar....o fiyata...

ha istersen haciz genel müdürlüğüne git hacizli araba al... :D şöle opel filan :P

arasfx

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by iceboy@Aug 20 2005, 10:14 PM
Bizim orda hitlerin sembolunu cizenleri kodese koyarlardi. Sizin orda durum cok farkli galiba. Baksana gogus gerercesine avatar koymussun kendine.

Bu arada 2.5 milyara araba alirmisin bilemem ama kendine birkac kitap alabilirsin, ozellikle tarih kitaplari iyi gider bu fiyata...
[post=139529]Quoted post[/post]​
arkadaşım kabalık olarak alma ama sanırım kitap okuyup araştırma yapması gereken ben deilim çünkü o simge hitlerin deildir.o kullanmıştır sadece orijinali budizmde özgürlük ve barışı simgeler budist olup olmamam bişi deiştirmez tahminimce zaten heralde bahsettiğin sizin oralarda bile din özgürlüğü vardır.tavsiyen için sağol iceboy kardeşim

iceboy

iceboy

Üye
Bizim buralarda elbetteki din ozgurlugu var. Fakat belirttigim gibi; hitlerin sembolunu cizenleri kodese atmak da var. Bunu degistiremezsin. Sen onun dilersen budism'in dilersen ozgurluk yada baris'in simgesi oldugunu ne kadar belirtip inansan da bizim burada senin ki gibi algilanmiyor maalesef.
Mesela senin aldigin yeni bir araba artik saticisina yada eski sahibine degil; sana aittir. Bilmem anlatabildimmi. Yillardir gundeme oturmus, beyinlere kazinmis bir simgeyi iki kelime ile tarihten silip, dusunceleri ve gorusleri degisemezsin. Sen her ne kadar o arabanin saticisina ait oldugunu savunsanda bilinmis bir gercek vardir ki oda o arabanin gercekte senin oldugudur...

MobiLe_ManiA

Üye
ya arkadaşlar bişi dieblrmiyim.bi zahmet şu konunun topiğine wede tartışdığınız konuya bakarmısınız... lütfen ya

emreakcali

emreakcali

Üye
en iyi secim lada samara dir lada istemezsen 75model renauld 12 alabilrsin

cepix

cepix

Üye
YerindE olsam 2.5 milyara alacagın araba hergün bozulucak çalışayacak v.s v.s :( Motor AL abicim koç gibi 2.500 milyara

aTTra

Üye
sercangokmen'e katılıyorum.

Güzel bir Scooter yada Cruiser yada Cruiser tarzı motosiklet işini görür.

DefectoR

Originally posted by PcM@STéR@Aug 15 2005, 02:44 PM
El arabası :P 3'e satıyorda sana 2,5'a ayarlarım ;P Anlayışın için ThanqS
[post=132947]Quoted post[/post]​
Arkadaşlar dalga geçmenin bi espirisi yok...

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
ben geçenlerde temiz bi mercedes görmüştüm... sarı üstü yarım açılıyo 74 model...araba kasislere girince filan hiç hissettirmiyor...babam ikna olsaydı alacaktık ama olmadı işte... 2800 e filan demişti o zamanlar şimdide aynıdır...

en falza 140 yapıyor...4 vites ama rahatlığına diyecek yok... araba sinopta...

eğer ilgilenirsen bi web sitesi olacaktı o galerinin...ben bi araştırırım..

ayrıca araba sarı..sarı civcivim diyodu adam...ilgilenirsen iletişim kurmanda yardımcı olurum...

cepix

cepix

Üye
Mercedes İyidir Hoşturda Yani 2.5 milyarlık arabada araba diildir hergün onunla ugrasılmaz ama chilekeshin dediği Arabayı görmek isterdim:P Walla Hayat Bilğisindeki Afet hocanın Arabada Manyak Yaw Anadol Diip geçmeyin güsel Bişi Gezmesi baya ii...

Hayırlı Akşamlar

AntiTuk

Üye
fiat "bis" alabilirsin :D

CaniXx

Üye
Fiyat 126 biS (: 2 mılYara Canavar gıbı tek kapı Tam gencLık ıcın 90 model 13 motor gerisini Sen dusuSun artık :) tafSıyem.. budur.

--------------- Ekleme ---------------

1.3 motor yani :D

Salihyet

Salihyet

Üye
Yeterince konuşulmuş :)

Üst Alt