16 adet 11 cm'lik model uçak koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

stormwinder35

Üye
    Konu Sahibi
16 adet 11 cm'lik model uçak koleksiyonu
16 ADET 11 CM LİK MODEL UÇAK KOLEKSİYONU. ÜRÜNLERİN TAMAMI DIE-CAST MAZLEMEDEN YANİ METALDEN YAPILMIŞTIR, HİÇBİRİNİN ARIZASI KIRIĞI EKSİĞİ YOKTUR, BOYALARI KESİNLİKLE SÖKÜLMÜŞ DEĞİLDİR.

1 - F-16 Fighting Falcon ( bir tane resimdeki, bir tane kamuflaj)
2 - A-7 Corsair II
3 - F/A-18 Hornet ( bir tane resimdeki, bir tane kamuflaj)
4 - AV-8B Harrier ( bir tane metalik gri, bir tane gri-mavi)
5 - YF-22 Lighting II
6 - F-14 Tomcat ( kanatları ileri geri oynayabiliyor, morphing aircraft, bir tane resimdeki, bir tane kamuflaj)
7 - B-2 Stealth Bomber ( bir tane resimdeki, bir tane tamamen siyah, bir tane kamuflaj)
8 - F-117A Stealth Fighter ( siyah değil kamuflaj)
9 - X-111 Conquest ( sarı değil siyah renklisi )
bir tanesinin resmini bulamadım ama 6 numaraya benziyor morphing aircraft sadece tek dikey kuyruğu var ve koyu askeri yeşil renkli kanatları ileri geri oynuyor.

ÜRÜNLERİN TAMAMI ÖZEL KUTULARINDA, ZAMANINDA KOLEKSİYON AMAÇLI ALMIŞTIM AMA ŞU AN YER SIKINTISI ÇEKTİĞİM İÇİN HİÇBİR KAR KOYMADAN SATIYORUM, DİKKAT EDİN HİÇ KAR KOYMADIM, PİYASADA TEKİNİ 5 TL 'YE ALABİLİRSİNİZ AMA BENDE 16 TANESİ 80 TL DEĞİL, SADECE 50 TL..KAR KOYMADIĞIM GİBİ ZARARINA SATIYORUM.

UÇAKLARI KUTULARINDAN SADECE BİR KEZ, İLK ALDIĞIMDA ÇIKARTTIM, DAHA SONRA HEP KUTULARINDA SAKLADIM, KESİNLİKLE KUTULARINDAN DIŞARDA VİTRİNE FALAN KOYMADIM, ÜZERLERİNDE TEK ÇİZİK DAHİ YOK.

KARGOYU OLABİLECEK EN KÜÇÜK KUTUYA YERLEŞTİRECEĞİM VE ŞUBEDEN TESLİM EDECEĞİM, BENDE DEVAMLI ALIŞVERİŞ YAPTIĞIM İÇİN KARGONUN YÜKSEK FİYAT GELMESİNDEN HOŞLANMIYORUM O YÜZDEN SATICI OLDUĞUMDA GİDİP ŞUBEDEN TESLİM EDİYORUM Kİ EN UCUZA GELSİN.

Uploaded with

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt