1500-2000 bütçem var laptop önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dimi modum iyi makina ben de nasipse inşallah yarın alıyorum burda samsung bayisi açıldı yeni avm de sordum 1440 lira çektiler 12x120 yani peşin fiyatına ve 5 ay sonra ödemeye başlayacağım 25 30 lira için netten almanın anlamı yok zaten netten kargo falan var nerdeyse aynı fiyat hem burda çekerim kartı alırım makinayı benim datronu emekli etmenin zamanı geldi zaten maxipda ya ve maxicebe çok emeği geçti ama yeni nesile yer vermek gerekir ne zamandır uygulama yazmak istiyordum qt creator çok ama çok kasıyordu artık başlarım uygulama yazmaya
makine iyi pazar günü araba kiralayıp bizde gidip uşaktan alacağız arkadaşa :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Kısaca;
ssd:çok hızlı tepki veren pc

Bilgisayar açılışı, dosya kopyalama-yazma, yaptığın işlemlerin tepki süreleri oldukça hızlı olur. Senin fiyat aralığına ssd+oyun pek uymuyor malesef. 128 gb kapasiteli alabilirsin fakat ekran kartı intel olur pek işe yaramaz. Sana önereceğim model 7200rpm dönüş hızlı hdd, 7670M ekran kartlı bir model. Güncel oyunları orta-üst arası oynarsın. Daha iyisini bulmak tabi ki mümkün :oke:

1500tl verdiğim bilgisayarda SSD Olmasını beklerim Şahsen SSD teknoloji Çok faydalı birşey diye düşünüyorum...

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

1500tl verdiğim bilgisayarda SSD Olmasını beklerim Şahsen SSD teknoloji Çok faydalı birşey diye düşünüyorum...

öyle ama 1500 tl'lik pclerde bulunmuyor malesef hatta bazılarında yuvası bile bulunmayabiliyor. He nasıl olur i3 olur ekran kartı olmaz pcde sırf internet, film falan için alırsın o zaman olur ama normalde olmuyor ben 2500 tl verdim benim aldığım pc'de bile yok ama yuvası var git gide ucuzluyor takacağım ilerleyen zamanlarda şimdilik ihtiyaç yok zaten.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
peki ssd li olanlardan önerebileceginiz laptop varmı arkadaşlar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
peki ssd li olanlardan önerebileceginiz laptop varmı arkadaşlar

ssd'li almak yerine ekran kartlı iyi birşey alın ama araştırın ssd yuvası olsun fiyatlar düşer zaten zamanla o zaman takarsınız üzerinde aldığınız zaman 200 ise 400 tl fark alırlar.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
ya bu diye bir site var orda kendime güzel msi laptop beğendim bi iki tane acaba laptop fiyatlarında indirime gidilirmi :hmmm

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
ya bu diye bir site var orda kendime güzel msi laptop beğendim bi iki tane acaba laptop fiyatlarında indirime gidilirmi :hmmm

bende de msi var hangi modelini diyorsun ? söyle yardımcı olayım sana.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

http://www.hizlial.com/u30.001.1473.0167/msi-ge60-0nd-459xtr-i5-3230qm-26ghz-8gb-750gb-2gb-gtx660m-156-freed#

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
hızlı aldan bu laptopu alanlar var teslimatta gecikme oluyormuş tavsiyem git gör vatandan al kafan rahat olsun.

bu daha iyi artı olarak bluray okuyucu ve e2200 killer oyuncu ağ kartı var.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
bu laptop nasıl önerirmisiniz

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bu laptop nasıl önerirmisiniz

kötü neden dersen aynısının 8 gb ramlisi 1400 tl ve 8 gb fazlasıyla yeter o sisteme 16 gb ram ne alaka anlamadım 4 gb bile yeter göz boyamak için yapıldığını düşünüyorum bunu alana kadar bimekste i7 olanı var 6 gb ram var onda 1686 tl ve i7 6 gb, i5 16 gb'den iyidir :oke:

Üst Alt