1500-1700 arası notebook model öneri

Sponsorlu Bağlantılar

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
1500-1700 arası notebook model öneri
Sa arkadaslar benim asus k53sv-sx581d notebook um vardı 1 sene boyunca oyunlar oynadım en düşük oyunda bile 90 derece oluyordu ama hiç kapanmazdı kendini kapatmazdı notebook 2 ay önce garantiye gönderdim halen gelmedi asustan çıkışı 1ay15gün sürdü birebir degişim kararı alındı aldıgım firmadan cevap bekliyorum para iade olucak 1400-1500 lira civarı verirler okadara almıstım çünkü bana 1500-1700 arası notebook önerirmisiniz ısınmasın yani
k53sv böyleydi
gt540m 1gb
i5 2.4 ghz
15.6
500gb 5400rpm
4gb ram 1333mhz
idi şimdiden teşekkürler

- - - Eklendi - - -

NOT:asus birdeb10dk hatta bekletir
ıce cool oyun açınca ıce hot oluyo

fk555897

fk555897

Üye
Dell İnspiron 3521'e bakabilirsin. Hepsiburada.comda 1670 TL civarı bir fiyattan satılıyor.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

eski dandik samsunglar gibi değil kasa daha sağlam ve gösterişli rahat klavyesi ve güzel tasarımı var i5 2.6 ghz gayet iyi

eğer yine asus düşünürsen kaçırma derim gayet güzel makine elektronik şans işi asustan dilin yanmış olabilir unutma ama en iyi denilen toshiba ve sony'de de sorun yaşanıyor elektronik şans işi diye boşuna demiyorlar :oke:

ilk tercihin bu olsun derim ekran kartı daha iyi diğerlerine göre ramlerin 1333 mhz olması saçma olmuş ama 1600 ile hissedilmeyecek kadar hız farkı var yani sorun yapılacak bir durum değil o fiyata böyle ekran kartlı bir notebook bulmak zor en fazla gt635 oluyor oyun oynayacaksan lenovoyu al derim.

MrExpert

MrExpert

Üye
Bu olabilir.

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi

eski dandik samsunglar gibi değil kasa daha sağlam ve gösterişli rahat klavyesi ve güzel tasarımı var i5 2.6 ghz gayet iyi

eğer yine asus düşünürsen kaçırma derim gayet güzel makine elektronik şans işi asustan dilin yanmış olabilir unutma ama en iyi denilen toshiba ve sony'de de sorun yaşanıyor elektronik şans işi diye boşuna demiyorlar :oke:

ilk tercihin bu olsun derim ekran kartı daha iyi diğerlerine göre ramlerin 1333 mhz olması saçma olmuş ama 1600 ile hissedilmeyecek kadar hız farkı var yani sorun yapılacak bir durum değil o fiyata böyle ekran kartlı bir notebook bulmak zor en fazla gt635 oluyor oyun oynayacaksan lenovoyu al derim.

teşekkürler peki amd radeon gt635m kapışmas galib kim

- - - Eklendi - - -

bana oyun için hangisi daha iyi?
birde gt635 mi amd radeon hd mi samsungtaki olan

- - - Eklendi - - -

başka model önerirmisiniz kullandıklarınızdan olursa daha iyi olur
bide ısınmasın
oyun oynamak için
1400-1600 civarı

- - - Eklendi - - -

Bu olabilir.

güzel notebook ama ekran kartı sorun çıkarırmı ben notebook u aynı firmadan alcam 1500-1600e verirlermi notebooku

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Hd 7670 diyorsun heralde sıralamada daha iyi görünüyordu yanlış hatırlamıyorsam pek fark olacağını sanmıyorum ama şöyle bir şey söyleyeyim en fazla birkaç fps farkı vardı ancak amd pek güncelleme vermiyor benim laptopta gtx660 var 2 ay oldu alalı 3 güncelleme aldı nvidia sürekli güncelleme veriyor Amd bu konuda kötü biraz.

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim bugün aradım aldıgım yeri birebirdegişim yapmışlar ama hangi notebook
verdiklerini bilmiyorum 100$ fiyat farkı varmış benim k53sv-sx581d fredoos ile sizce hangi notebooku vericekler..Birde benim notebook modeli kalkmış dediler

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
teşekkür ederim bugün aradım aldıgım yeri birebirdegişim yapmışlar ama hangi notebook
verdiklerini bilmiyorum 100$ fiyat farkı varmış benim k53sv-sx581d fredoos ile sizce hangi notebooku vericekler..Birde benim notebook modeli kalkmış dediler

muhtemelen bundan verirler.

Uhops

Uhops

Üye
alacaksan asus k55vj sx077d al diger laptoplardan farkı 7200rpm hdd ve i7

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi
K55v verdler 2gb 610m var optimus sorunu var ne yapabilrm

umutbabaaa

Üye
    Konu Sahibi

aynen tahmin ettiğim gibi giriş seviyesinde bir ekran kartı eski kartınız daha iyi.
eski ekran kartım cayır cayır yanıyordu ve prototype 2 de kasıyordu bu bence daha iyi hiç ısınmıyor düşünsene nvidiayı kullanıyor ama buz gibi hiç bir oyundada kasmıyor

özellikler:
k55vd sx
i5 2.6ghz
gt610m 2gb
500gb hdd
4gb ram
2 tane usb 3 1tane usb 2
3 kat daha fazla pil ömrü
ısınma proplemi yok

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
eski ekran kartım cayır cayır yanıyordu ve prototype 2 de kasıyordu bu bence daha iyi hiç ısınmıyor düşünsene nvidiayı kullanıyor ama buz gibi hiç bir oyundada kasmıyor

özellikler:
k55vd sx
i5 2.6ghz
gt610m 2gb
500gb hdd
4gb ram
2 tane usb 3 1tane usb 2
3 kat daha fazla pil ömrü
ısınma proplemi yok

eski ekran kartınızda bi problem olmalı ya da driverlerinde ws bir sıkıntı olmuş olmalı yoksa 635m ile 610 m kıyaslanamaz bile 635m 118. sırada 610m 276 :)