Çok sevgili arkadaşlarım bi bakar mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ofi-pofi

ofi-pofi

Üye
    Konu Sahibi
Çok sevgili arkadaşlarım bi bakar mısınız?
Öncelikle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor bana yardımcı olmanızı diliyorum.
Kendim için notebook alacağım ama gel gör ki bu konuda çok bişey bilmiyorum (şimdilik).
aradığım notebook 1000-1500 lira arasında olmalı ve uzuuun yıllar kahrımı çekebilmeli (okul bitene kadar yani).
ayrıca bilgisayar mühendisliğinin taze bir öğrencisi olarak okulda da işimi görecek özelliklere sahip olmalı. şu ana dek sadece asus kullandığım için diğer markalar hakkında herhangi bir fikre sahip değilim. şu an ki laptopumu 4 yıldır kullanıyorum. Buna rağmen ekran kopması dışında bi sorunla karşılaşmadım. genel olarak memnunum yani. her neyse bana böyle dayanıklı ve özellikli bi laptop önerebilir misiniz?
ben bir kaç tane araştırdım bide bunlara bakıp fikrinizi söylerseniz memnun olurum.

futbol123

futbol123

Üye
hiçbirini tavsiye etmiyorum çünkü ekran kartları düşük çogunun asus olan hariç bu laptobu kaçırmayın derim 1.sınıf ekran kartı var.Bütün oyunları kasmadan oynarsınız 3d programlar vss.. beats auto ses kalitesi var.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
hiçbirini tavsiye etmiyorum çünkü ekran kartları düşük çogunun asus olan hariç bu laptobu kaçırmayın derim 1.sınıf ekran kartı var.Bütün oyunları kasmadan oynarsınız 3d programlar vss.. beats auto ses kalitesi var.

bence fiyatına göre gerçekten güzel bilgisayar....
kaçırma al derim
ekran kartı hd6770 çok zor bulunur laptoplarda.... harbiden güzelmiş yaa keşke alacak olsam :)

ofi-pofi

ofi-pofi

Üye
    Konu Sahibi
ama ben oyun oynamam ki. kızım ben yea oyunla ne işim olur. genel olarak bütün özelliklerine bakın.
yine de o diyosanız onu alayım. bir de marka olarak hangisini önerirsiniz?

futbol123

futbol123

Üye
ama ben oyun oynamam ki. kızım ben yea oyunla ne işim olur. genel olarak bütün özelliklerine bakın.
yine de o diyosanız onu alayım. bir de marka olarak hangisini önerirsiniz?
kızlar oyun oynamazmı :D o fiyata 1.sınıf ekran kartlı laptop bulmak çok zor kesinlikle onu tavsiye ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...