13 yaşındaki öğrenciyi döverek öldürdüler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
13 yaşındaki öğrenciyi döverek öldürdüler
Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde, ilköğretim öğrencisi 13 yaşındaki Burhan Kodak, futbol oynarken tartıştığı 2 arkadaşı tarafından başına ve vücuduna taş ve sopalarla vurularak öldüresiye dövüldü.

Ağır yaralı halde hastaneye götürülen Kodak, kurtarılamadı. Ölüm haberini alan yakınları sinir krizi geçirirken, Kodak’ın ölümüne yol açtığı iddia edilen öğrencilerden birisi gözaltına alınırken, kaçan diğer öğrenci ise aranıyor.
Korkunç olay, bugün öğle saatlerinde Siverek’e 35 kilometre uzaklıktaki Gürakar Beldesi’nde meydana geldi. Gürakar İlköğretim Okulu 6’ncı sınıfta öğrenim gören Burhan Kodak, sınıf arkadaşları ile okulun yan tarafında bulunan düz alanda futbol oynamaya başladı. Bir süre sonra Burhan Kodak, arkadaşlarından T.A. ve A.Ç. ile tartışmaya başladı. Kısa sürede büyüyen tartışma kavgaya dönüştü. Kavga sırasında, A.Ç. ve T.A. önce tekmeleyip, yumrukladıkları Burhan Kodak’a, daha sonra yerde buldukları taş ve sopalarla vurmaya başladı. İddiaya göre, engellenemeyen kavga sırasında diğer öğrenciler koşarak gittikleri okulda olayı öğretmenlerine haber verdi. Öğrencilerin durumu anlatmasının ardından araziye gelen öğretmenler, Kodak’ı kanlar içerisinde buldu.
Kanlar içerisinde bulunan öğrenci, ambulansla Siverek Devlet Hastanesi’ne götürülürken, olay güvenlik güçlerine bildirildi. Hastaneye getirilerek acil servise alınan öğrenci, burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Doktorlar, kafasında ve vücudunun büyük bölümünde çatlak ve ezikler bulunan öğrencinin geçirdiği beyin kanamasından dolayı yaşamını yitirdiğini söyledi. Bu sırada olayı duyarak hastaneye akın eden yakınları ise Kodak’ın ölüm haberini alınca sinir krizleri geçirdi. Hastane bahçesinde fenalaşanlara, acil serviste müdahale edilirken, ağıt yakanlar polisler tarafından teselli edilmeye çalışıldı.

ah be siverekli hiç değişmeyecekmisin:nono:

buketcik

buketcik

Üye
yazık annemm yaa

MetQ7

MetQ7

Üye
Bizden sonraki nesili düşünemiyorum.Yazık olmuş:nono:

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Bunlar nasıl çocuk. ALLAH Rahmet Eylesin.

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Vallah onları Siverek'ten Silopi yada Beytüşşebap'a bir göndersinler süt yalamış kediye dönderirler orda :D

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
Orası öylede o dediğim bölgelerdeki insanların nasıl desem iklimleri daha sert dediğim bölge Şırnak bu aile yine iyi eğer o çocuk Arap olsaydı inan bana yapanların sülalesini temizlerlerdi çünkü Adana'da bir ara Ekmek yüzünden iki Urfa'lı aile kavga etmişti tam bin kişi kavgaya girmişti çocuk kavgasına dediğim yeride Adana'lılar bilir 19 Mayıs Mahallesi genelde hep Urfa Arap'ıdır.

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Orası öylede o dediğim bölgelerdeki insanların nasıl desem iklimleri daha sert dediğim bölge Şırnak bu aile yine iyi eğer o çocuk Arap olsaydı inan bana yapanların sülalesini temizlerlerdi çünkü Adana'da bir ara Ekmek yüzünden iki Urfa'lı aile kavga etmişti tam bin kişi kavgaya girmişti çocuk kavgasına dediğim yeride Adana'lılar bilir 19 Mayıs Mahallesi genelde hep Urfa Arap'ıdır.
ben o olayları hergün yaşıyordum siverekte orası yine iyi burada silah sıkıyorlar ve birçok haber sadece söylentide kalıyor yani haber olmuyor bence medya ya baskı kuruyorlar ya da haber yapamıyorlar ben urfaya taşındığımın gün öğretmeni bıçakladır akşam ise 4 kişi silahla vuruldu belki de bu yüzden urfaya gelme kararı aldım tehlikeli biryer babam annem bide bir kardeşim olsa neyse 4 kardeşim var her biriyle aynı anda ilgilenemiyorum:islik

_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
ben o olayları hergün yaşıyordum siverekte orası yine iyi burada silah sıkıyorlar ve birçok haber sadece söylentide kalıyor yani haber olmuyor bence medya ya baskı kuruyorlar ya da haber yapamıyorlar ben urfaya taşındığımın gün öğretmeni bıçakladır akşam ise 4 kişi silahla vuruldu belki de bu yüzden urfaya gelme kararı aldım tehlikeli biryer babam annem bide bir kardeşim olsa neyse 4 kardeşim var her biriyle aynı anda ilgilenemiyorum:islik

ALLAH Yardım Etsin Sana İsa senin işinde zor.

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
ALLAH Yardım Etsin Sana İsa senin işinde zor.
işim hiçte zor değil urfada herkes sivereklilerden biraz korkuyor bide son olaydan sonra bize kolay kolay yan bakacak adam bile bulamazsın:d:

buketcik

buketcik

Üye
hangi memleket orası yahuu.hangi çağ hangi ülke.bu nasıl bir medeniyet.bukadar olmaz ya.okudukça içim parçalanıyor.
yazıklar olsun elleri kırılsın.

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
hangi memleket orası yahuu.hangi çağ hangi ülke.bu nasıl bir medeniyet.bukadar olmaz ya.okudukça içim parçalanıyor.
yazıklar olsun elleri kırılsın.
bak abla sizin yılda bir kez gördüğünüz bir haber bu ben bu durumları yıllardır yaşıyorum

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Yazık ya...

sinirden bi kaç siverekli dövesim geldi :off:

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Sen sivereklilerin ağır başlılarına benziyon pek zarar verecek birine benzemiyon :D şefkatli adamsın :ehe

zaza

zaza

Üye
    Konu Sahibi
Sen sivereklilerin ağır başlılarına benziyon pek zarar verecek birine benzemiyon :D şefkatli adamsın :ehe

sen bide kavga zamanında gör beni bak nasıl şefkatle vuruyorum ah canım diyorum canın yandımı ayağına metal jop la vururken ay ay kıyamam diyorum, saçından tutup duvara kafasını vururken dur bi bakayım kanamışmı diye şefkat gösteriyorum ki görmen lazım:d:

• Beğen
Tepkiler: _SiyabeNd_
_SiyabeNd_

_SiyabeNd_

Üye
sen bide kavga zamanında gör beni bak nasıl şefkatle vuruyorum ah canım diyorum canın yandımı ayağına metal jop la vururken ay ay kıyamam diyorum, saçından tutup duvara kafasını vururken dur bi bakayım kanamışmı diye şefkat gösteriyorum ki görmen lazım:d:

:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt