Gerçekleştirilen Buluşmalar 13 Eylül pazar MaxiCep istanbul 1. iftar buluşması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
erhansiperli

erhansiperli

Üye
evet arkadaşlar bende konuyu takip edicem
ne de olsa 1 haftalık izindeyim
14 'de işbaşı yapıcam
avrupa /anadolu yakası farketmez
bu arada konuya açan arkadaşlara teşekkür ederim
kendinize iyi bakın
görüşmek dileğiyle
hoşçakalın

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
evet arkadaşlar bende konuyu takip edicem
ne de olsa 1 haftalık izindeyim
14 'de işbaşı yapıcam
avrupa /anadolu yakası farketmez
bu arada konuya açan arkadaşlara teşekkür ederim
kendinize iyi bakın
görüşmek dileğiyle
hoşçakalın
Öncelikle herkese selamlar gördüğüm kadarıyla buluşmaya gelmek isteyen normal üye ilk benim diğer herkes üst seviye valla :)
Aslında forumda 1.5 yılım geçti ama fazla aktif değildim kimseyle konuşmuşluğumda yok ama bende gelicem buluşmaya :box :),hem benim gelmem belki diğer normal üyelerinde güvenini yerine getirir diye umut ediyorum kafadan 30 kişi olsak pizzahut'ı kapatırız yaw :)

Telefonumu konuya yazıyorum, gelmek isteyen arkadaşlar için ;)
(0535 273 00 88)

Pure Life

Pure Life

Üye
Telefonumu konuya yazıyorum, gelmek isteyen arkadaşlar için ;)
(0535 273 00 88)
salıh bir gün bu telefonuna sapıklık yapıcam ablam :naughty: gerçi bana gerek kalmaz formda hanım abilerimiz bu fırsatı kaçırmayacaktır :ehe

dada21

dada21

Üye
bayramdan sonra buluşabiliriz istanbulda ben zonguldaklıyım ama üniversite istanbulda

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Konuya geleceklerin listesi çıkartılmıştır, bknz; 1. saya

ouSahin

ouSahin

Üye
salih davet etti saolsun gelmeye çalışcam gelirsem k.bakmayın çok durmucam şimdiden söyliyim:) gelemezsemde herkeze iyi eglenceler şimdiden :)

Nazy

Nazy

Üye
salih davet etti saolsun gelmeye çalışcam gelirsem k.bakmayın çok durmucam şimdiden söyliyim:) gelemezsemde herkeze iyi eglenceler şimdiden :)
olum gelde bi yüzünü gözünü görelim yaw
kesin gel

Odysseus

Odysseus

Üye
Yahu bütün konuyu okudum. Ben mi atladım acep, tarih bu Pazar değil mi ?.. Gidip orada sap gibi kalmayalım :ehe

Salih bu arada Vildan hanım geç saate kalamazlarmış. :) Sabah onunla buluşcaz akşam Taksim'e geçicem.

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Yapma yaa vildan yenge yamuk yaptı yani :ehe Evet bu pazar..

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Pure Life

Pure Life

Üye
Arkadaşlar buluşmayı iptal edelim pazar günü yağış bekleniyor hava sıcaklığı 16 derece olacakmış

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Erimeyizzz.. Bir şey cik olmaz..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İyi Eğlenceler..

Yağmur da ne güzel gezilir yahu..!

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Yağmur kesin değil, ayrıca pendikden gelecekler için yol analizi yaparım, eğer yağmur geliyor, yol da yağmuru kaldıramıyor ise gelmezler..

xkadir61

xkadir61

Üye
Yağmur kesin değil, ayrıca pendikden gelecekler için yol analizi yaparım, eğer yağmur geliyor, yol da yağmuru kaldıramıyor ise gelmezler..
sorun değil botum var gerekirse kürek çekerim. ben sözümde dururum merak etme.:naughty:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
:kop:
Etiketlere bakın yahu :ehe
Bir heves siteye gelenler acaba buluşmaya da gelir mi :ehe

arslansem

arslansem

Üye
Şöyle topluca gezin,eğlenin,sohbet edin,fotoğraf çektirin,siteye ekleyin biz de görelim yahu :)
Bu kaçıncı organizasyon ama hiç katılım olmuyor.Buluşmalar o kadar ayarlanıyor,düzenleniyor.Bunu yapana ayıp oluyor yani.İstanbul da olsam her buluşmaya gelmeye çalışırdım.Bu buluşmaya bu kadar üyeye sahip bi siteden İstanbulda yaşayan en az 10-15 kişi gitmeli.Maxicepliler uyanın!!!:)
Uyanmışlar bayağı :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt