Gerçekleştirilen Buluşmalar 13 Eylül pazar MaxiCep istanbul 1. iftar buluşması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odysseus

Odysseus

Üye
Ohh iki Kadir'de bizimle olacak. Aralarında dilek tutmak lazım :)

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Kadro güzel fakat pazar günü önemli işlerim oluyor..

hakan.c

hakan.c

Üye
ankaradada böyle olsa ne güzel olur

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
muhtemelen gelirim.
kardeşim için birşey söyleyemem. gelmek ister o, ama ben ona bahsetmesem daha iyi olur. çünkü yemekten sonra saat geç olacak. gece vakti onunla uğraşmak istemem oralarda.
Patron sensin abi :)

Ohh iki Kadir'de bizimle olacak. Aralarında dilek tutmak lazım :)
Diğer kadir kim ki :) ?

Kadro güzel fakat pazar günü önemli işlerim oluyor..
İbrahim bişey söyleyemiyorum sana,gelenlerin tamamı işini gücünü erteliyor, fedakarlık yapıyor, iki kişi taa pendikten taksime gelecek, senin gelişin 30 dk en fazla.. Ama zorla gel demiyorum, sen bilirsin..

ankaradada böyle olsa ne güzel olur
Ankaraya geleceğim bu hafta içinde :) Yaparız ;)

Pure Life

Pure Life

Üye
yaaa çok geç olur öyle iftarı yaparız ve dağılmak zorunda kalırız

Marchegiani

Marchegiani

Üye
İbrahim bişey söyleyemiyorum sana,gelenlerin tamamı işini gücünü erteliyor, fedakarlık yapıyor, iki kişi taa pendikten taksime gelecek, senin gelişin 30 dk en fazla.. Ama zorla gel demiyorum, sen bilirsin..
Pendik / Küçükyalı farketmez aslaında, İsatnbul'da olursam geleceğim(artık pazar günlerinde işim olmayacak :))

mukoaslan

mukoaslan

Üye
maltepede falan buluşalım ya carrefoura gideriz orada hertürlü lokanta var

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Hep olduğum yerleri söylemişsin mukoaslan. Aynı fikirdeyim. Ya da Kadıköy..

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Taksim merkez ;) Dönüşü hallederiz..

roLf'Us

roLf'Us

Üye
Evet Bende Geliyorum salih +1 geliyorum haberin olsun yengeni de getircem kardesm (: Herkesi bekliyoruzzzz

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar gerçi tarihi kesinleştirmişsiniz ama yine de Çarşamba yada Perşembe Akşamına alırsanız herkese uyarsa bende gelebilirim...

Salı-Cuma arası istanbuldayım !

serif55

serif55

Üye
Öncelikle herkese selamlar gördüğüm kadarıyla buluşmaya gelmek isteyen normal üye ilk benim diğer herkes üst seviye valla :)
Aslında forumda 1.5 yılım geçti ama fazla aktif değildim kimseyle konuşmuşluğumda yok ama bende gelicem buluşmaya :box :),hem benim gelmem belki diğer normal üyelerinde güvenini yerine getirir diye umut ediyorum kafadan 30 kişi olsak pizzahut'ı kapatırız yaw :)

Pure Life

Pure Life

Üye
Arkadaşlar gerçi tarihi kesinleştirmişsiniz ama yine de Çarşamba yada Perşembe Akşamına alırsanız herkese uyarsa bende gelebilirim...

Salı-Cuma arası istanbuldayım !
Ozancım tam olarak tarıhini söylermisin

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Ben varım buluşalım.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Doğuş , uçak biletimi alır mısın , ramazan ramazan hayrına ne olur...Bende geleyim.. :ehe:ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
DiaBLoS™;1603516' Alıntı:
Doğuş , uçak biletimi alır mısın , ramazan ramazan hayrına ne olur...Bende geleyim.. :ehe:ehe
Gelişin olur ama dönüşün olmaz:ehe

roLf'Us

roLf'Us

Üye
Öncelikle herkese selamlar gördüğüm kadarıyla buluşmaya gelmek isteyen normal üye ilk benim diğer herkes üst seviye valla :)
Aslında forumda 1.5 yılım geçti ama fazla aktif değildim kimseyle konuşmuşluğumda yok ama bende gelicem buluşmaya :box :),hem benim gelmem belki diğer normal üyelerinde güvenini yerine getirir diye umut ediyorum kafadan 30 kişi olsak pizzahut'ı kapatırız yaw :)

Senide Bekleriz Kardesm bizde ayrım yok herkese kapımız açık (: kapatırız aynen (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt