128 kbps internet hızı

• 20 Eylül 2012
  • 5830 Okunma
  • 21 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. Bu hızda bi internet ne kadar işe yarar ? Mesela opera mini ile forumda rahatlıkla takılabilir miyim ? Ya da internetten haber sitelerine falan bakabilir miyim ? (5 dakikadır foruma bakıyorum Bu konuyu nereye açabileceğimi bilemedim en garanti burası idi buraya açtım :ehe

Yazan: CABBAR
  2. bana sorarsan bu hızla internete girmekten sıkılırsın. yani telefonun 3g destekliyor volkswagen passat la 30 km hızla gitmek gibi bir şey

3. vınn kotasını aştığımda internetim 128 kbit oluyo ve ne video izleyebiliyorum ne de başka bişey yapabiliyorum sadece foruma giriyorum biraz da facebook lanet olsun vınna verdiğimiz paraya sürünüyoruz resmen :off::vur

4. forumda rahat takılırsın :oke:

5. Hangi vınn paketi bu? Bende de vınn var ama kota aşımı olunca para yazıyor diye biliyorum?

6. sınırsız vınn 8mbit 1500 gb kotası var :vur 5 güne kalmadan bitiyo

- - - Eklendi - - -

ya da 15000 :hmmm

7. Vınn modeli huawei e173 mü 177 mi? Bende e173 var 7.2 mbit benimki.
    Bi de sınırsız paket kaç lira? Ben sınırsız yok diye biliyordum

8. valla bize kampanya falan dendi 50 tl sanırım annem ödüyo :hmmm bir de bu e177 falan ona nasıl bakıyoz :zong:

9. sağol metin :) 1 gb legal ondan sonra 128 kbps'e düşecek ama sınırsız. Telefonu modem olarak kullansam geceden taksam sabaha bi film iner mi ki bu hesapları pek bilmem. Sınırsız internetim var (sevinsem mi bilemedim :))

10. Vallaha :zong: ettlm birden :D
    Ha hatırladım vınn kutusunda kılavuzda yazıyordu kapağında

11. kutusu nerde :bilmm

12. Telefonun şarjı + bilgisayar masaüstüyse o gece kullanacağı elektriğln parasına git sınırsız ne al

- - - Eklendi - - -

pakedi yahu.

13. Zte mf190

- - - Eklendi - - -

Özellikler:HSDPA [7.2 Mb/s]/hsupa[5.76Mb/s]/edge/gprs/gsm

14. Zte huawei değil kalite farkı var mı bilmem ama çoğu 3g-4g modem huawei.

- - - Eklendi - - -

Zte normal modemleri üretiyor evlerdeki W300 serisi wifi + kablo modemler zte'nin ürünüdür mesela.

- - - Eklendi - - -

çok kullanımı yaygındır bu W300 serisinin.

15. bizde bide doping modemi var onla birleştirsek falan bişeyler yapamaz mıyız ? :hmmm :D

16. Hileden içeri almasınlar :D
    başka modeme bulaşma ya elinde taş gibi zte vınn var :D herkese vermiyorlar zte markasının modellerini kıymetini bil :)

17. ama çok yavaş :ağlarım:

18. 3G şebekesi yok ki yok anca reklam yapsınlar telefonlar deli gibi 3g arıyor bulamıyor.

19. şimdi modemle bişey yapamıyoz mu :ehe

20. :birak: :D

iyavuzoz bunu beğendi.
Yüklüyor...
18/09/2018 - 18:53