12 nisan itibariyle cepnet paketi 9.99 tl den 11 tl ye yükseliyor

• 5 Nisan 2013
  • 1893 Okunma
  • 25 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Eski cepnet paketi ne 1 tl zam geliyor 12 nisandan itibaren 11 tl olacak bilginize

Yazan: murat.122a
  2. Zam var hız yok. Cepnet fosnet

3. Valla Avea kadar üçkağıtçısını görmedim. Siz şükredin halinize. Önce 1 GB internet paketi 9 TL'ydi, sonra 14.50, şimdi de 19 TL.. İyiymiş yine sizdeki..

4. banada biraz önce geldi mesaj 11 tl olmuş hızda bi değişiklik var mı acaba

5. bunada sükür bence ideal

6. Bende 5gb gs jet 30tl aylik +220 mb hediye.
    1gb ayri bir tarife. Ona bakarsan vodefonenin 1gb 30 tl var birde ucuz diyor vode

7. vodafone eski cepnet abonelerini zam yaparak bitirmeye kararlı ama bunu asla başaramayacaklar...:nono:

8. cepnet ne olursa olsun yine de iyi

9. birazda hızını arttırsalardı harika olurdu

10. Vay arkadaş ya iyiki 11 lira olmuş Vodafone ne kadar mezarcıyı bir araya toplamış böyle. :D

11. şikayet edilmedigi sürece fiyatlar artar durur

12. turkcellden yenilen kazıklardan sonra mecburen cepnete geçtik aslında çok iyi oldu üç yıldır her yerde internet yanımda

13. Cepnet 250 paketine de 1 TL zam geldi.

Degerli musterimiz, 12 Nisan itibariyle CepNet250 paketinizi ayda 15 TL'ye kullanmaya devam edebilir, cepten sinirsiz internet keyfini surebilirsiniz.

14. "Degerli musterimiz, 12 Nisan itibariyle Aylik CepNet paketinizi ayda 11 TLye kullanmaya devam edebilir, cepten sinirsiz internet keyfini surebilirsiniz"
    Eyvallah diyelim, keşke bi güzellik yapsanızda hız artırımı yapsanız çok şey istemiş olmayız. Neyse bunada şükür...

15. evet aynı mesaj banada geldı dur bakalım nereye kadar gıdecek bu zam meselesi...

16. ben hem interneti hemde akşam 9 sabah 9 a kadar vodafonlarla 2000 dk bedava konuşuyorum

17. Bu cepnet sinirsiz mi arkadaslar ?

18. evet

19. Peki ozgur komple uyeleri alabiliyormu ?

20. 1 tl değil 1.01 tl zamlandı eskisi 10 değil 9.99 du :))

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 15:47