11.sınıfta teşekkür belgesi almak

Sponsorlu Bağlantılar

doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
11.sınıfta teşekkür belgesi almak
Anadolu lisesindeyim.Babamın hep istediği gibi yine teşekkür aldım ama karşılığında bişey almıycak haklıda ama şöyle bi durum var.
yaz tatilinde babama dedimki baba dedim ya telefonumu değiştir yada dedim laptop al ama dedim ben telefondan yanayım laptop devri bitti artık dedim yok dedi olurmu dedi laptop alalım telefonunu yeni aldık iyiya neyi var dei peki baba dedim sustum.sonra bimekste indirim vardı bide ellerinde son note 2 kalmıs adam 1250 dedi galiba bu fiyat olur dedi.sonra şaşırdım adama dedim neden bu fiyat cihaz vitrin cihazı defoluya giriyor o yüzden dedi tamam dedim.babamı aradım dedim baba böyle böyle telefon buldum bu fiyata azarladı beni ben sana ne dedim telefon almıyacağım demedimmi dedi kapattı.neyse benim sinirler fırladı dinlemeden kapatmasına rağmen eve gittim aradı laptop buldum dedi ne dedim lenovo g580 dedi ne kadar dedim 1300 dedi alıyosan al dedim kapattım
aldı getirdi eve sonra telefon istiyodun ama buna ihtiyacın vardı dedi bişey demedim sonuçta hediye almıs adam kırmak olmaz teşekkür ettim ha noldu kötümü oldu hayır ama yinede ben istemiyorum dedim.note2 alsa ben her işimi onla yapıcaktım zaten.şimdide teşekkür alıyorum ortalamam 74 derslerimde iyi 3 tane 3 üm var.şimdi telefonumda kırıldı camı :( birsürü canım sıkıldı ona 100 lirada öyle gtcek sanırım.bende düşünüyorm babama bi oyun yapsamda telefon aldırsam diye şöyleki;
1.teşekkürü alıcam arkadaşa vericem 1-2 günlüğüne drcak onda
2. eve gelince alamadım diycem
3.babam kızıcak az biraz ama sonra geçer sanırsam
4.alsaydım ne alcaktın diycem sonrada bişey alırdım derse ki sanmıyorum
5.teşekkürü getirip ortaya koyacam alıyomusun şimdi diyeceğim
sizce babamı bu şekilde ikna edebilirmiyim bide şu var maddi durumumuzu soran arkadaşlar iyi durumda allahıma şükür çift maaşlıyız 2800 babam alıyo 1250 de ablam (üvey annem) alıyo bence alamıycak kadar değiliz sizce böyle bişey uygun olurmu bu durumda ? kafam çook karışık ?!

ismail

ismail

Üye
telefonun iyisini istemen normal ama 11 olmuşsun 2 sene sonra alsan ne kaybedersin ki

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve doqukans2
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
Abi 2 seneye note 2 eskiycek alinmaz hale gelcek bnde teklonojiyi yerinde yassamak istiyorum ama bunu anlayan Yok 2 sene sonra suanki cihazim satilmaz bile bunuda elden cikarmakti niyetim

ismail

ismail

Üye
Anladım seni ben kendime bakarak söyledim Nokia E63 kullanıyorum ben. Hazırlığı geçersem isticem telefon evden :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
doqukans2

doqukans2

Üye
    Konu Sahibi
hmm valla abi ne deyim ben en son çare amcamdan istiycem almazlarsa artık yapcak bişey yok napalım ama bu fikir tutarmı acaba

Üst Alt