Telefon Tavsiyesi 1000 Tl altı telefon önerisi

Konu Sahibi
Buyrun Hocam bu şekilde

Hayırlı olsun bende konuya girdim öneri yapacaktım söyleyeceğim cihazı tercih etmişsiniz güle güle kullanın iyi bir terci yapmışsınız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepkiler: Carizmatik_
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun bende konuya girdim öneri yapacaktım söyleyeceğim cihazı tercih etmişsiniz güle güle kullanın iyi bir terci yapmışsınız

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkürler şuana kadar büyüklüğü dışında çok memnunum ama onada alışrız inş.

Tepkiler: hikmet366
Hocam Android One yazısının altındaki kısımda şu yazı var

"GM5plus Designed bu General Mobile" bunun alt kısmında ise "CE0560" ibaresi yer alıyor.
Şanslısın ki 2. Parti cihaz denk gelmiş sadakasini ver peki günlük kullanımda batarya performasi nasıl

Konu Sahibi
Şanslısın ki 2. Parti cihaz denk gelmiş sadakasini ver peki günlük kullanımda batarya performasi nasıl

Hocam telefon sürekli elimde internet uygulamaları kullanıyorum video izliyorum bunun yanında telefon görüşmelerimde oldu rahat 1 gün yetti bana

man20

Üye
Hocam ben aldığım gunden beri teli neredeyse hiç kapatmadım vereceğim bilgi yanıltıcı olabilir
Canım, ekran süresini öğrenmek için telefonu kapatmıyorsun. Telefonu %100'den kullanmaya başla, %3-%4'e geldiği zaman ayarlardan pil kullanımı kısmına gir sonra "ekran"a tıkla orda yazan saati söylemen yeterli. %100'den %3'e gelene kadar aralarda filan sakın şarja takma yoksa doğru ekran sonucu vermez.

MAERKEK

Moderator
Sony E5 çıkartacakmış onu bekle derim. 500-700 tl arası fiyatı var. HD ekran 4.6 inç ekran 16mp arka 5 mp ön kameraya sahip .

Murat Alper

Moderator
general mobile 5 plus
hayırlı olsun telefonu almışsınız güle güle eskitin

Tepkiler: Carizmatik_
General Mobile 5Plus öneririm

GM 5 Plus d ile uygulamasından gönderildi.