Öneri 100% Yerli Yapım Android Bulmaca Oyunu Yayında: 1M+

Hangi anasayfa daha hoşunuza gitti?

• Turuncu şeritli anasayfa (Görsel-1)

Kullanılan: 6 46.2%
  • Turuncu şerit olmayan anasayfa (Görsel-2)

Kullanılan: 7 53.8%

• Kullanılan toplam oy
    13
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konuyu güncelledim Bitime az kaldı

Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar. Ana konu burada:
Anket - Yeni Ücretsiz Bir Android Oyun Hazırlıyorum - Yeni Video Eklendi - GÜNCELLEME: 25.05.2016
Yeni bir anket için yeni bir başlık açtım. Konunun devamını ana konudan okuyabilirsiniz.

Yeni anketimizde, artık oyunun bitimine az kala, anasayfa seçimi yapalım istiyorum. Bu arada maxiceplilere reklam gösterimini kaldıracak promosyon kodu sağlayacağım

Ankete katılır ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim Oyun logosu şuanda ismini yazmam uygun olmadığı için tasarıma uygun farklı şekillerle değiştirilmiştir.

Nasil oyun yaptin?
Yani oyunu ne kullanarak yaptin

VIP_TECH

Üye
Oyun içi çemberler gözüküyor. Bu nedenle sağdaki uygun bir tasarım değil. Oyunu menüden ayırması gereken bir şey lazım. Solda menüyü oyundan ayıran çok güzel bir şerit var. Onu tercih ederim.

Tepkiler: PalmerTech

VIP_TECH

Üye
Zıt renkleri kullanırsan daha hoş bi' görüntü elde edebilirsin.
Kırmızı-Yeşil
Mavi-Turuncu
Sarı-Mor
Gibi..

Konu Sahibi
Zıt renkleri kullanırsan daha hoş bi' görüntü elde edebilirsin.
Kırmızı-Yeşil
Mavi-Turuncu
Sarı-Mor
Gibi..
Farklı varyasyonlar denenebilir dediğiniz gibi. Ama zamanım çok kısıtlı şuanda. Bir an önce karara bağlamamız lazım

Tepkiler: VIP_TECH
Ne ile yaptin uygulamayi visual studioylami

furyzer0

Üye
Ben sadeligi severim o yizden 2 diyorum

Sent from mTalk using lumia950

Tepkiler: PalmerTech
biliyormuydun kodlamayı yoksa youtubedan mı baktın

Konu Sahibi
Gece modunu gösteren video eklendi.

Konu Sahibi
Oyun tamamlandı arkadaşlar, en geç Pazartesi günü yayınlanacak. Sizleri yine forumdan haberdar edeceğim

Tepkiler: Invoke
    Konu Sahibi
ve oyun yayında umarım beğenirsiniz, yorumlarınızı burada ve Play Store'da eksik etmezseniz çok sevinirim

Invoke

Üye
Sayfa sonunda da link olsun.

Hocam, arkada hem yağmur sesi ya da kuş sesi hem de müzik (piyano) olduğu zaman o arkadaki yağmur sesinin yağmur sesi olduğunu anlamak için kulaklık takmak gerekiyor. Arkaplandaki o sesi kapatmak için ayrı bir seçenek koyabilirsin.

Konu Sahibi

Sağolun hocam yorumunuz için. Müzik menüsü geliştirilip müzik efektleri de kapatılabilinir yapılabilir aslında. Şuan sadece müzik ve ses efektleri açılıp kapanıyor. Önerinizi not aldım
Oyun hazır fırından çıkmış sıcak sıcak indirin derim

Invoke

Üye
Bu arada; oyun sıkılarak beklediğiniz yerlerde açıp sakin sakin çözebileceğiniz rahatlatıcı güzel bi' puzzle. Hepi topu 15mb civarı yer tutuyor.

Tepkiler: 'Şeref' ve PalmerTech