%100 olan pil Telefonu hiç kullanmadan hızlı bir şekilde bitiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

simka

simka

Üye
    Konu Sahibi
%100 olan pil Telefonu hiç kullanmadan hızlı bir şekilde bitiyor.
Arkadaşlar Telefonum LG G2 Telefonumda oyun oynarken kasma başladı ve sonrasında oyundan zar zor çıktım.Ardından aynı oyuna girmeye çalıştığımda oyuna tam anlamıyla giremedim.Telefonu 1 saat kadar kullanmadım baktımki şarzım durduk yerde 1 saatte tahmini %15 şarz azalmış. Şu anda play store giremiyorum ekran bembeyaz olup kalıyor facebook a giriyor,Whatsapp a giriyor. Pil Kullanımı şu şekilde;
Görev yöneticisinden bütün açık programları kapatıyorum ram i de temizliyorum yine durum aşağıdaki gibi.
Google play hizmetleri------%36
Android sistem----------------%31
Ekran----------------------------%10
Telefonuma virüs mü girdi yoksa başka bir sorun mu var? Ne yapmamı önerirsiniz bir yardım edin lütfen :(:agla2::hayalkirikligi:

flunight

Üye
Kapa aç

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Aynen. Telefonu Kapat Aç. O da Çözüm Olmazsa Format İle Düzelir

simka

simka

Üye
    Konu Sahibi
kapatıp açtım hemde birçok kere durum aynı değişmedi 2 gündür böyle.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
kapatıp açtım hemde birçok kere durum aynı değişmedi 2 gündür böyle.
O Zaman Yedeğinizi Alıp, Format Atsanız İyi Olur
Hatta Sıfırdan Kursanız Daha İyi Olur

simka

simka

Üye
    Konu Sahibi
Format atacaktım ama yedeklemek için bilgisayarıma bağladığımda sürücü yüklenemedi hatası alıyorum 8 GB a yakın resim videom ve müziğim var yedekleyemedim.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Hafıza Kartın Yok mu Ona Alsan

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Arka planda aşırı çalışan uzantılar vardır.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Gerçi G2 Hafıza Kartı Desteklemiyor. Onun Yerine Kendine Çift Girişli USB Bellek Al. Telefonda da Kullanabiliyorsun. Ona Verilerini Aktarıp,Bilgisayar Kullanmadan Format Atabilirsin...

yunus1071

Üye
resimlerini veri kurtarma programlarıyla kurtarabilir son format atmak çözüm gibi gözüküyor.

simka

simka

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir forum sitesinden şarzımın neden hızlı bir şekilde azaldığını öğrendim sebebi google konum hizmeti.forum sitesinin linki belki yasaktır diye vermiyorum yasak değilse buradan paylaşabilirim, faydalı bir bilgi çünkü. herkesin başına gelebilir benim yaşadığım durum.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Arkadaşlar bir forum sitesinden şarzımın neden hızlı bir şekilde azaldığını öğrendim sebebi google konum hizmeti.forum sitesinin linki belki yasaktır diye vermiyorum yasak değilse buradan paylaşabilirim, faydalı bir bilgi çünkü. herkesin başına gelebilir benim yaşadığım durum.
Konum Açık Olsa Bile O Kadar Sorun Çıkarmaması Gerekiyor. Kesin Konumunu Sürekli Kullanan Bir veya Birkaç Program Vardır Telefonda.

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Büyük ihtimal

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Konum Açık Olsa Bile O Kadar Sorun Çıkarmaması Gerekiyor. Kesin Konumunu Sürekli Kullanan Bir veya Birkaç Program Vardır Telefonda.

konum o kadar şarj yemez zaten hocam bana kalırsa arkadaş bataryayı öldürmüş :ehe @simka telefonu nasıl kullanıyorsun ? ( yani şarj da oyun falan oynuyormusun şarj dolmadan çıkarıyormusun sürekli takıp çıkarıyormusun ??? )

yunus1071

Üye
benim telofon da da benzer bir sorun vardı. otomatik tuş klidi aktif olduğu halde devreye girmiyordu, bu yüzden ekranı sürekli açık kalıyor ve isiniyordu ardından da şarj çabuk bitiyordu.

format atınca telf düzeldi. format attıktan sonra bilgisayar la veri kurtarma programlarıyla resimlerini, vdeolarimi geri yukleyebildim.
not,,, veri kurtarma programlarıni full yada crackli indirirsen daha kullanışlı oluyor.

jojo_va

jojo_va

Üye
Aynı sorun benim ace2 cihazımda,da oluyor.Surekli şarj etmek istiyor,%50 iken kapanıyor.

Üst Alt