%100 Çalışan Samsung Lolipop 5830i ace rom

Sponsorlu Bağlantılar

masklow

Üye
    Konu Sahibi
%100 Çalışan Samsung Lolipop 5830i ace rom
Arkadaşlar günlerdir rom arıyorum denemediğim rom kalmadı en sonunda tamamen sorunsuz çalışan bir rom buldum. Şu an kullanıyorum çok güzel ve memnunum hiçbir hatasını şuana kadar göremedim her şeyi çalışıyor. Videodaki her şeyi sırasıyla yapın gayet açık takıldığınız yer olursa konu altından yazabilirsiniz.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

cwm :
kernel :
rom :

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu, Bülent872 ve Dogus Pertez

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Güzel konu olmuş, eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: masklow
Bülent872

Bülent872

Üye
Evde uyku halinde olan Ace'yi bi canlandırayım bakalım, eğer sorun falan varsa kamera, rehber vs.. hiç uğraşmıyayım :D

Ve asıl soru en az 20 tane ROM denedim hiç birinde Şarkı sesi Orjinal ROM'daki kadar çok ve kaliteli çıkmıyordu.Müzik çaları nasıl?

masklow

Üye
    Konu Sahibi
Evde uyku halinde olan Ace'yi bi canlandırayım bakalım, eğer sorun falan varsa kamera, rehber vs.. hiç uğraşmıyayım :D

Ve asıl soru en az 20 tane ROM denedim hiç birinde Şarkı sesi Orjinal ROM'daki kadar çok ve kaliteli çıkmıyordu.Müzik çaları nasıl?

hiçbir sıkıntı yok hocam :)

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
bveo1990

bveo1990

Üye
Acil bakın kernel link yenilensin lütfen

KRALL_

Üye
Rom gayet güzel çalışıyr ama sım kart takmadan kullanabiliyorsunuz. Sım kartı taktığınıda telefon açılmıyor bootloaderda takılı kalıyor ben mi yanlış yaptım diyecem ama xda yorumlardada sımkartsız çalışır yazmış keşke simkartsız çalıştığını yazsaydınız :)
Neyse konuyu hortlattım :)

Üst Alt