1 Şee sorjam?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

valmont2

Üye
yok canım cok örnek gosterilicek bir dille konusuyorsunuz.. tebrik ederim sahsen :rolleyes:

abuvice

abuvice

Üye
güsel yagmıs yav bırapalım öle yazsın demii :D

mAd_girL

mAd_girL

Üye
bence cok itici bi yazı ve türkçeyi hakkaten katlediyor tamam bisde cok düsgün yazmıyoz ama o kadar da değil..

cllgr

cllgr

Üye
Originally posted by rapci_cariye@Sep 3 2005, 04:46 PM
BaKsEn..! PuNu UygUn 1 dİLLe SöLeDıKıN İçİn BunDaN soNa SiZiN GiBpİ YaSjAm! Bu sOn!!! sAOL :wacko: :rolleyes:
[post=153253]Quoted post[/post]​
alındıysanız eleştirmek için söylemedim yakışmadıgı kanaatındayım.bu benim şahsi fikrim herkez istediğini yapmakta hür,tabiki forumun kurallarına uymak şartıyla.burada hepimiz arkadasız birbirimizi kırmadan uyarmak gerekir diyorum. ;)

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
aman beaa ne yapsam gösünüse batıo wala saygı gösterom amma hala dewam ettıosunuz! :)

valmont2

Üye
Originally posted by rapci_cariye@Sep 3 2005, 06:15 PM
aman beaa ne yapsam gösünüse batıo wala saygı gösterom amma hala dewam ettıosunuz! :)
[post=153427]Quoted post[/post]​
lütfen sinirlenmeyelim arkadaslar.. bir sorun varsa ortada raporla butonu ile modlara bildirin.. sorunu onlar halledicektir.. ok? ;)

rapci_cariye

Üye
    Konu Sahibi
hayyır ortada sorun felan yok saol arkadasım! sente amma çözümcüsün haaa :) hiç sorun istemıon galipba..? fakat haklısın! nesee

valmont2

Üye
Originally posted by rapci_cariye@Sep 3 2005, 07:00 PM
hayyır ortada sorun felan yok saol arkadasım! sente amma çözümcüsün haaa :) hiç sorun istemıon galipba..? fakat haklısın! nesee
[post=153529]Quoted post[/post]​
sorunlu insanların oldugu yerde sorunlar olur.. ama burda goruldugu gibi yok.. o yuzden olmuycak.. ;)

DefectoR

gereksiz bi konu olduğundan ve daha önce türevlerini forumda gördüğümüzden dolayı kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt