1 Barfix Bile Çekemiyorum Ne Yapmam Lazım?

Sponsorlu Bağlantılar

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
1 Barfix Bile Çekemiyorum Ne Yapmam Lazım?
1 Barfix Bile Çekemiyorum Göbek Çıktı Kaslarım Çok Az Ne Yapmam Lazım Yardım Edin Kendim Dambıl Yaptım Odunlardan 100 Kere Çeksem Akşam Ağrıyor Kaslarım Ne Yapmam Lazım Okullar Başlayana Kadar

- - - Eklendi - - -

Birde Kas Yaparsam Boy Uzamaz Diyorlar

jatvalca

jatvalca

Üye
söylentilere pek kulak asmayın
sigara kullanırken 73 kg idim. Sigarayı bıraktıktan sonra tam 84 kilo oldum ve aşırı derecede rahatsız etmeye başladı
yemeği biraz azaltıp bol bol yürüyüş yaparsanız fazla kilolardan kurtulabilirsiniz şimdi ise 78 kg yim işallah dahada eriyecek

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Yorumun Için Teşekkür Ederim Tavsiyeni Demeyeceğim

Temperature

Temperature

Üye
Barfiks çekmek için yerin varsa 6 Haftada 20 Barfiks Programı var yapmanı tavsiye ederim hem kasların güçleniyor hemde barfiks sayını arttırabiliyorsun buna benzer 6 haftada 100 şınav, 6 haftada 200 mekik tarzı programlar var benim en çok önereceğim şu
hergün düzenli uygularsan kısa sürede etkisini görüryorsun.
Barfiks programıda bu sitede

Buradada türkçe açıklamalı olarak şınav programı var

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Çok Sağol Kardeş Barfix Programı Resimler Açılmıyor

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler Kardeş Ama Linkteki Barfix Programı Resimleri Açılmıyor

• Beğen
Tepkiler: Temperature
Temperature

Temperature

Üye
Çok Sağol Kardeş Barfix Programı Resimler Açılmıyor

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler Kardeş Ama Linkteki Barfix Programı Resimleri Açılmıyor

Baktım şimdi açılıyor 2.linktekini diyorsan doğrudur açılmıyor fakat sen bu siteye gireceksin
ilk baş başlangıç testi yapıp kaç barfiks çekebildiğine bak çekebildiğin kadar barfiks çek yani 3-5 arası çekebiliyorsan ilk sütunu 6-9 arası çekebiliyorsan 2.sütunu 10+ çekiyorsan 3.sütunu takip et 3.haftanın sonunda gene böyle bir test yapacaksın ve aynı şekilde kaç barfiks çekebiliyorsan o sütunu izleyeceksin.Daha anlamadığın şeyler varsa sorabilirsin.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Yaş kaç?

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

Baktım şimdi açılıyor 2.linktekini diyorsan doğrudur açılmıyor fakat sen bu siteye gireceksin
ilk baş başlangıç testi yapıp kaç barfiks çekebildiğine bak çekebildiğin kadar barfiks çek yani 3-5 arası çekebiliyorsan ilk sütunu 6-9 arası çekebiliyorsan 2.sütunu 10+ çekiyorsan 3.sütunu takip et 3.haftanın sonunda gene böyle bir test yapacaksın ve aynı şekilde kaç barfiks çekebiliyorsan o sütunu izleyeceksin.Daha anlamadığın şeyler varsa sorabilirsin.

Sağol KARDEŞ Ama 1 barfiX bile çekemiyorum Yarım Çekiyorum

eZeL634

eZeL634

Üye
ılla barfıks ıstıyorsan ılk once dambıllarla ve sınav cekerek kol kaslarını gelıstır 3 - 5 gun agrır ama sonradan hıssedersın gelıstıgını mekık cek gobegı erıt gunde 50 mekıkle basla her gun 5 5 artır. Sınavı 5 tane cekebılıyorsan dıger gun 6 yap 1 ay dayan boyle sonradan hıssedıceksın etkısını sadece 3 ya da 4 calısmayla ıstedıgın sonuca varırsın ve bunlarda boyun uzamasına engel hareketler degıl
sınav+mekık+barfıks

zakharion

zakharion

Üye
bu tür hareketler yaparken 1 yada 2 gün ara vermelisin. Kasların dinlenmeli. Yoksa kas ve kemik sistemine zarar verebilirsin.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Tamam Çok Sağolun Dün Mekik Şınav Ve Yarım Barfix Çalıştım Her Tarafım Ağrıyor

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Tamam Çok Sağolun Dün Mekik Şınav Ve Yarım Barfix Çalıştım Her Tarafım Ağrıyor

hamlaştığından dolayı olur o ama yapıp bırakma tekrar yap 2 günden fazla ara verme yine ağrı yapar yoksa bir de başlamadan önce ısın biraz yoksa kendini sakatlayabilirsin ve ısındığın zaman hem daha rahat yaparsın hemde ağrı çekmezsin zaten kiloda varmış atıyorum biraz koşu veya yürüyüşten sonra birazda esneme hareketleri yap ve programlı bir şekilde barfix + şınav + mekik ve karın egzersizleri yap.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi

hamlaştığından dolayı olur o ama yapıp bırakma tekrar yap 2 günden fazla ara verme yine ağrı yapar yoksa bir de başlamadan önce ısın biraz yoksa kendini sakatlayabilirsin ve ısındığın zaman hem daha rahat yaparsın hemde ağrı çekmezsin zaten kiloda varmış atıyorum biraz koşu veya yürüyüşten sonra birazda esneme hareketleri yap ve programlı bir şekilde barfix + şınav + mekik ve karın egzersizleri yap.

Çok Teşşekür Ederim Kardeşim Deneyeceğim Okullar Başlayana Kadar Ne Yapabilirsem Kar :naughty:

night_jack

night_jack

Üye
Barfiks çekmek için yerin varsa 6 Haftada 20 Barfiks Programı var yapmanı tavsiye ederim hem kasların güçleniyor hemde barfiks sayını arttırabiliyorsun buna benzer 6 haftada 100 şınav, 6 haftada 200 mekik tarzı programlar var benim en çok önereceğim şu
hergün düzenli uygularsan kısa sürede etkisini görüryorsun.
Barfiks programıda bu sitede

Buradada türkçe açıklamalı olarak şınav programı var

Isınmayan vucutta,videoda ki hareketler denenirse daha ilk seferde beli çatır çutur eder zaten.
Isınmadığından,oda yararlı değil zararlı olur belini incitmeye kadar gider.
Barfix için kollarını güçlendir,kilo ver.Kollarını güçlendirmek için box tarzı spor tavsiye ederim,kum torbasını dövmek iyice geliştirir kollarını.
Bir diyeride ağırlık kaldır ama eşit ve kolların düz olsun,ağırlıkları tutarken sakın boşluğa düşürme çok tehlikelidir o yüzden çok ağır kaldırma çatlama olur vucudunda,normal ağırlık kaldır ama çok set haline böl ozaman daha etkisi olur.
Birde kas yanması yani,animo asit olayı onu kasların geliştikçe ağrısı azalıcak sporda 3.güne gelme bekleme kısmında,bir diyeride kaslarım ağrıyor yapamıyorum deme başlarsan devamını getirmen lazım durursan daha fazla yanıyor ve ağrıyor emin ol.

Temperature

Temperature

Üye
Barfiks programında dikkat ettiysen yanda -2.Hafta ile -1.Hafta var bunlarda 1 barfiks bile çekemeyenler için.Orda negatif barfiks yöntemi var negatif barfiksin nasıl çekildiğini araştır ondan sonra -2.hafta ile -1.Haftayı uygula 2 haftanın sonunda 3-6 arası barfiks çekebileceksindir.

night_jack

night_jack

Üye
Barfiks programında dikkat ettiysen yanda -2.Hafta ile -1.Hafta var bunlarda 1 barfiks bile çekemeyenler için.Orda negatif barfiks yöntemi var negatif barfiksin nasıl çekildiğini araştır ondan sonra -2.hafta ile -1.Haftayı uygula 2 haftanın sonunda 3-6 arası barfiks çekebileceksindir.
Video ki dedim,anladıın?
Can alıcı bir soru;peki sen bunları deneyipte mi bir kişiye sunuyorsun yoksa denemeden,etraftan bulma copy-paste ile mi uğraşıyorsun?

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Aslında Mantıklı Dün Çok Uğraştım Barfix Falan Simdi Kolumu Kaldıramıyorum Nasıl Devam Edeyim

Temperature

Temperature

Üye
Video ki dedim,anladıın?
Can alıcı bir soru;peki sen bunları deneyipte mi bir kişiye sunuyorsun yoksa denemeden,etraftan bulma copy-paste ile mi uğraşıyorsun?

Deneyipte sunuyorum arkadaşım.Bu yaz araştırmıştım hepsini uyguladım ama son 2 haftadır aksatınca bıraktım.Ben arkadaşın 1.sayfadaki 1 barfix bile çekemiyorum yarım çekiyorum diye yazdığına cevap vermiştim, doğru söylüyorsun ısınmadan önce bu hareketler yapılmamalı bende her yapmadan önce ısınıyordum, zaten 1-2 hafta uygularsa alışacak rahat rahat yapmaya başlayacaktır.

ByKatre

ByKatre

Üye
    Konu Sahibi
Çok Teşekkür Ederim

Temperature

Temperature

Üye
Aslında Mantıklı Dün Çok Uğraştım Barfix Falan Simdi Kolumu Kaldıramıyorum Nasıl Devam Edeyim
Zaten antrenman yapmaya yeni başlamışsın bu çok normal 1 gün antrenman yapıp ertesi gün dinlenebilirsin bir süre sonra kondisyon tutacağın için kas ağrılarında azalacaktır.

Üst Alt