[09.05.2011]Nokia C5-00 Hacked FW^^062.1 (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aztechno

aztechno

Üye
arkadaşlar tam herşeyı halletim derken yazılım yarıda kesildi tel elimde patladı teknik servise de gütürdüm yapamadılar .Bana yardım edin teli eski haline nasıl getirebilirim kafayı yıyecem

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar tam herşeyı halletim derken yazılım yarıda kesildi tel elimde patladı teknik servise de gütürdüm yapamadılar .Bana yardım edin teli eski haline nasıl getirebilirim kafayı yıyecem
Servise götürmenize gerek yok Phoenix ile ölü yazılım atacaksınız benimde kapanmıştı geçenlerde yanlışıkla hackli uda dsoyasını başka versiona koymuştum açtım ama gene phoenix ile açılıyor merak etme endişelenmene gerek yok şu konuya bakabilirsin

http://www.maxicep.com/symbian-dest...eyip-telefonu-acilmayanlar-buraya-342306.html

Telefon kapalı olsun ve Press phone's power button butonu çıktığı anda telefonun açma kapama düğmesine bir kere bas hemen çek elini sadece bir kere tıklat hemen çek baktın olmadı kabloyu çıkart tak Refurbish e bas tekrar bas sende 2-3 denemeden sorna olur mutlaka bende 2. denememde olmuştu telefon hiç bi zaman açılmaz diye bir şey olmaz benim anlamadım nokta şu oldu servis nasıl yapamadı bu kadar basit bir şeyi onu anlamadım :eheYapamassanız PM atın yardımcı olurum ben size ;)

aztechno

aztechno

Üye
değerli arkadaşım ben c5 00 orjinal firware dosyasını indiremedim zana zahmet benim için indirip link koyabilimisin

repipap19

Üye
bnde flaslama bastığımda 6. KISIMDAKİ yazı gelmedi dedikleri aynısı yaptım ama

----------Eklendi @ 08:43:45 ---------- Yazıldı @ 08:35:12 ----------

aga Firmware Update buna tıkladığımda yazlımı görmuo her iki yöntemide yaptım ama olmuo işletim sisteminden kaynaklanıo olabilir mi bnmki win 7 ultimet acill cvp

ali447

Üye
telefon elimde kaldı şimdi de açılmıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin :(

haqqus

haqqus

Üye
Bende 1 ay once denedim benim de elimde kaldi cihaz garantiye verdim ana kart deisimi dediler 2 3 gune elimde olur... Tabiki denemeyecem tekrar. Var olan signedlerle idare edecez

huso18

Üye
nokia c5 telefonuma phonix ile yüklü yazılımın bir eski yazılımını yüklemeye çalıştım yükleme yarım kaldı ve sadece telefon açılırken bir titreme var başka hiç bir şey yok nasıl eski yazılımı yükleyebilirim diğer kurtarma anlatılan şekilde boot hatası veriyor....

angmar55

angmar55

Üye
    Konu Sahibi
nokia c5 telefonuma phonix ile yüklü yazılımın bir eski yazılımını yüklemeye çalıştım yükleme yarım kaldı ve sadece telefon açılırken bir titreme var başka hiç bir şey yok nasıl eski yazılımı yükleyebilirim diğer kurtarma anlatılan şekilde boot hatası veriyor....

Eski yazılım niye yüklemeye çalıştınız telefonun flasına zarar verirsiniz kapalı telefonlar gene phoenix ile açılabilir şu anki mevcut firmware versionunu kurmanız gerekiyor dead usb tekniği ile tabi birde windows7 işletim sistemi gerekiyor xpde denemiştimaçılmamıştı win7de açılıyor telefon.

huso18

Üye
sevise gönderdim yazlım atamamışlar telefonu açmak gerekiyor diyorlar bende xp hata veriyor phonix fremework:on data package selected hatası birde ben eski yazılım geri dönülmediğini bilmiyordum win7 aynı hatayı verdi ne nasıl çözerim lütfen yardımcı olur musunuz?

asdplt789

Üye
anlatım nerede ben göremiyom yaa

ismail elif

Üye
link yooook

satirli

Üye
Yeni hackleme yöntemleri çıktığından ve artık flashlamanın işe yaramadığını düşünerek konuyu editledim.Sorusu olan arkadaşlar pm yoluyla bana ulaşsınlar.

telefonum nokia c5 00 hack yapmak istiyorum yardım edermisinz lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt