02.05.2011 N8 hızlı arama güncellemesi yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zavcu

zavcu

Üye
    Konu Sahibi
02.05.2011 N8 hızlı arama güncellemesi yayınlandı
arkdaşlar hızlı arama kullanan ve sorun yaşayanlar için yeni bi haber bugün ki kontrolümde farkettim yanlız bişeyi belirteyim *#0000# yaparak göremezsiniz menü / uygulamalar / yazılım güncellemesi bölümünde gözüküyo sadece şu an için herkese hayırlı olsun 5 tuşuna basılı tutunca reset atan cihazlar için çıktı sanırım bende öyle bi sorun öncesinde de yok tu deneyemedim deneyen arkdaşlar bilgilendirme açısından izlenimlerini paylaşırlarsa sevinirim iyi forumlar ... :bigstar:

okin

okin

Üye
ben guncelleme falan goremedım ...su an yok

zavcu

zavcu

Üye
    Konu Sahibi
ben guncelleme falan goremedım ...su an yok
valla az önce yaptım eminmisin dediğim yolla yaptığına çünkü bende ilk *#0000# ile baktım gözükmedi fakat uygulamalardaki araçla bakınca gözüküyo bence tekrar bakın :evet:

erkara_64

güncelleme filan yok arkadaşım...en son sürüm s5.001045 şu anda...

zavcu

zavcu

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme filan yok arkadaşım...en son sürüm s5.001045 şu anda...
valla arkdaşlar ürün kodum 059d576 hayali bi güncelleme mi yaptım az önce ürün kodlarınız farklı olmasın
ben güncelleme çıktığı konusunda ısrarcıyım :box

erkara_64

arkadaşım teli formatladıysan oviden sürüm yükleme yaptıysan yada ne bilim modlu fw yüklediysen her seferinde geliyor bu yazılım güncellemesi....dikkat edersen bak bir dahaki seferde formatlayınca tekrar gelecek karşına...

zavcu

zavcu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım teli formatladıysan oviden sürüm yükleme yaptıysan yada ne bilim modlu fw yüklediysen her seferinde geliyor bu yazılım güncellemesi....dikkat edersen bak bir dahaki seferde formatlayınca tekrar gelecek karşına...
hımmm bakk dediğin olabilir çünkü restart sebebi ile servise gönderdim cihaz servisten geleli 4 gün oluyo yazılım yüklenmiş cihaza yeniden formatlanıp
kusura bakmayın arkdaşlar sizin kadar eski değilim burda tekrar özür dilerim :vur( bu arada sorunsuz bi n8 kullanmak paha biçilemez cihaz hızlanmış resmen )

ozggurr

ozggurr

Üye
bende de guncelleme gorunmuyor.

erkara_64

bizim de aylardır anlatmak istediğimiz buydu bak sen kısa sürede kapmışın olayı:) sorunsuz bir n8 2000 tl lik ıphone ye basar abicim:)ıphone de multitasking yok o yüzden sistem hızlı çalışıyor n8 dede olmasın bak ne kadar hız fark eder...

okin

okin

Üye
valla bende yok....gunu ılerı aldım yıne yok...sen eger vgercekten yaptıysan web browser da lınk ı kalmıstır onun....bı bak lınk ı ver barı buraya herkes yuklesın

----------Eklendi @ 14:23:45 ---------- Yazıldı @ 14:20:04 ----------

arkadaşım teli formatladıysan oviden sürüm yükleme yaptıysan yada ne bilim modlu fw yüklediysen her seferinde geliyor bu yazılım güncelle.....mesi....dikkat edersen bak bir dahaki seferde formatlayınca tekrar gelecek karşına...
.....arkadasa aynen katılıyorum...hard format yada reset varsa yenıden goruyo cıhaz ovı de de tel guncellemesın de de...yanı bu durum dada arkads herkesı yanıltmıs oluyor

karabasArif

Üye
bnde göründü pc'ye bağlayıp güncelle yazıyordu sonra bağladım tam güncelleme bitecekken bağlantı koptu dedi sonra tel reset attı hiç bir değişiklik olmadı

zaferozkan

zaferozkan

Üye
güncelleme yok

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
beyler bnde 5 e basli tuttum bse olmadi rehbere gitti |-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt