Haber 01/01/2014' Den Itibaren Ovi Store A Yeni Içerik Eklenemeyecek!

bu kaynak kodları olayı da bence bir hayal..böyle birşey yapacaklarını sanmıyorum..

kcr

Üye
bu kaynak kodları olayı da bence bir hayal..böyle birşey yapacaklarını sanmıyorum..

Şimdiye kadarkilerin hepsi de hayal değil miydi? Bir bir gerçek oldu. Zaten kendileri açıklamazsa hayalperest birileri kırıp açıklayacak bu gidişle...

MertcaN9

Üye
Meego ile zaten nokia değil geliştiriciler ilgileniyordu bizim için değişen yok vuhu

kaynak kodlarını bize versinler bak biz neler yapıyoruz symbian'la

PYTHONs

Üye
aman ya sanki çok değer veriyolardı, kaydadeğer birşeyler geliyordu sanki.

o zaman bizimkiler 2014 e kadar ellerinde çıkaracakları uygulamaları biran önce bitirmeleri ve mağazaya göndermeleri gerek..

sosyal ağ uygulamaları için durum kötü olacak..tweetian ve fmobi mesela..en küçük api değişikliğinde uygulama işlevini yitirebilecek..ve güncelleme imkanı olmayacak..

aymbianla ilgili herşey burada

enesrsln

Üye
Symbian ölmüştü bu da bir nevi cenaze töreni oldu.

2016 ney o zaman insanın lumia alası gelmiyor gerçi artık microsoft aldı.

2016ya kadar mağaza açık duracak mevcut içeriği indirebileceğiz sonra onu da kapatacaklar tahminimce..zaten ben 1 sene daha kullanır ya android'e ya da ios'a geçerim..nokia bitti artık benim için.

Tepkiler: arslanla ve asigsasi
2016ya kadar mağaza açık duracak mevcut içeriği indirebileceğiz sonra onu da kapatacaklar tahminimce..zaten ben 1 sene daha kullanır ya android'e ya da ios'a geçerim..nokia bitti artık benim için.
aynen öyle bende bırakacağım bu günlerde nokiayı