Faturasız 0.08 kuruş için bu yapılır mı

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
0.08 kuruş için bu yapılır mı
Yahu 25 lira yükledim 1.35 vergi kesti 23 lirada paket yeniledi kaldi 0.72 diyor bana
İmessage aktif etcem edemiyorum neden aktivasyon ücreti 0.80 kuruşmuş tekrar yüklesem en az 12 lira yükleniyor bide öğrenciyim benzin döküp yakıcam bunlari ateş edicem :ehe

• Beğen
Tepkiler: kj2al

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben böyle durumlarda genelde arkadaş ya da akrabalardan kontör dilenirdim zamanında :D Şimdi de millet benden dileniyor :D

• Beğen
Tepkiler: avast
98farom98

98farom98

Üye
1.35 vergi çok kesiyor ya aynen bide paket yapıyosun hiç bişey kalmıyo sana :)

• Beğen
Tepkiler: avast
ıRagnaRı

ıRagnaRı

Üye
Kontör yüklerken direkt paket olarak yükletecektin.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hocam oyle bi imkan yok vergi kesiyor paşa paşa direkt paket olmuyo o lira yüklendimi vergi düsüyor valla simdi acimiycam gidicem 12 yukletcem sonra bi halta yaramiycak :D evdekiler bimcell ondanda atamadim sali gunu derste bi caresine bakicaz artik facetime i gecen aktif etmistim 6 gundur imessage aktif edemedim :D
En az 1 lirami atiliyo bari birine bi cig kofte falan ismarlayimda bir lira atsin :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Allah allah 12 tl imiş gerçekten :D Ben son 2 senedir hep 25-30 yüklediğim için farkına varmamışım :D

ag400xl

ag400xl

Üye
Yahu 25 lira yükledim 1.35 vergi kesti 23 lirada paket yeniledi kaldi 0.72 diyor bana
İmessage aktif etcem edemiyorum neden aktivasyon ücreti 0.80 kuruşmuş tekrar yüklesem en az 12 lira yükleniyor bide öğrenciyim benzin döküp yakıcam bunlari ateş edicem :ehe
arkadaşım sistem otomotik çalıştıgı için kuruşu kuruşuna hesep ediyor.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
30 Lira yüklemek daha mantıkli ben genelde öyle yaptırıyorum yanımda TL yükleyenlere ;)

szqn55

szqn55

Üye
bide şu eksi bakiyeler var ah ah onu nasıl iptal ediyoduk

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
eksi bakiye bende hiç yoktu zaten hocam

Invoke

Invoke

Üye