Kulüpler Mahmut Özgener dedi!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Kulüpler Mahmut Özgener dedi!
Süper Lig kulüpleri, vefat eden Hasan Doğan’ın yerine Federasyon Başkanlığı için düşünülen Mahmut Özgener isminde birleşti.
Aziz Yıldırım’ın desteklediği Özgener için Başbakan Erdoğan’ın da yeşil ışık yaktığı öğrenildi.

Futbol Federasyonu’nun yeni başkanının Mahmut Özgener olması kesinleşti. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın ısrarla istediği Özgener’e Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da yeşil ışık yaktığı öğrenildi. Erdoğan’ın bu yaklaşımı üzerine Özgener’e muhalefet eden Galatasaray, Beşiktaş, Ankaragücü, Kocaelispor ve Gaziantepspor da geri adım attı.

MHK’ye revizyon

Özgener ismi üzerinde birleşen kulüpler, federasyon bünyesindeki kurulların değişmesi konusunda da kolları sıvadı. Kulüplerin özellikle Merkez Hakem Kurulu’nun değişmesi yönünde baskı yapacağı öğrenildi. FIFA kokartlı hakemler başta olmak üzere çok sayıda hakemle yollarını ayıran MHK’nin değişmesi konusunda kulüplerin ısrarlı olduğu belirtildi.

Bu doğrultuda Oğuz Sarvan ya değiştirilecek, ya da kurul içinde birçok isim liste dışı bırakılacak. Özellikle Yüksel Okçuoğlu isminde ciddi itirazlar var.

19 Ağustos’ta

Ayrıca Hukuk Kurulu ve Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’nun değişimi konusunda da ciddi adımlar atıldı. Futbol Federasyonu’nun 19 Ağustos’ta yapılacak olağanüstü genel kurulunda, yönetim kurulu değişmeyecek. Vefat eden Hasan Doğan’ın yerine yedekten bir üye alınacak. Lutfi Arıboğan yine başkanvekili kalacak. Diğer başkanvekilinin ise Levent Kızıl olması bekleniyor.

schumici

schumici

Üye
tekrardan ALLAH rahmet eylesin zar zor bulduk şimdi onun gibi birini bulmak çok zor

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
tekrardan ALLAH rahmet eylesin zar zor bulduk şimdi onun gibi birini bulmak çok zor
amin, mekanı Cennet olsun inşallah. gerçekten çok iyi bir insandı. tekrar Allah rahmet eylesin. ailesine Allah sabır versin. yorumun için teşekkür ederim kardeşim.

schumici

schumici

Üye
amin, mekanı Cennet olsun inşallah. gerçekten çok iyi bir insandı. tekrar Allah rahmet eylesin. ailesine Allah sabır versin. yorumun için teşekkür ederim kardeşim.

eyvallah kardeşim benim haberin için ben teşekkür ederim:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...