[ 1. Geleneksel Antepfıstığı Daveti ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
[ 1. Geleneksel Antepfıstığı Daveti ]
ArkadaşLar Gaziantep'deki MaxiciLerLe Bir MaxiBuLuşma AyarLayıp Antepfıstığı Daveti Vermek İstiyorum.. Eh Kuru Kuru da Antepfıstığı oLmaz HeraLde.. ArkadaşLarLa BuLuştuktan Sonra NeLer Yapacağımıza Karar Veririz..

YaLnız Gaziantep'te oLmayan ArkadaşLarımızı Da Unutmamak Gerek.. Başka Bir Şehre de KargoyLa Bir Paket Antepfıstığı Göndereceğim.. (Boyutunu Sormayın Aldığınızda Görürsünüz :) )

Bu Yüzden MaxiciLerin Yoğun oLduğu İstanbuL'a YoLLamaya Karar Verdim.. Kime YoLLayacağıma da Siz Karar Verin..

Ne Dersiniz ArkadaşLar Hoş Olmaz Mı ? ;)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
eskişehir?

:birak:

leiche

leiche

Emekli Yönetici
ben neslein maxix dumanist schumuci vs vs vs. eskişehirliyiz bak dumanist smileyde herşeyi ifade ediyor. :ehe

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Yaaa...
Bence bırak sen antep'i falan al gel fıstıkları Eskişehirde yapalım biz buluşmayı :P:
Zaten konuyuda el koyduk! :cool:ehe

Anıl Umut

Emekli Yönetici
buraya gönder gelsin :ehe:ehe
kargo benden :ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
Burda var fıstık :naughty:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Eh Madem Eskişehir ÇoğunLukta Eskişehir'e Göndereyim O Zaman.. YaLnız schumici ArkadaşımızLa Burada BuLuşacağız.. Yani Gaziantep'te..

SaLih Burada Var Diyo.. O Zaman İstanbuL'a Gerek Yok :P

--------------- Ekleme ---------------

Yaaa...
Bence bırak sen antep'i falan al gel fıstıkları Eskişehirde yapalım biz buluşmayı :P:
Zaten konuyuda el koyduk! :cool:ehe

Hmm.. Bak O Da oLabiLir..
Hem Toprağımı da Orada Görürüm.. :)
YaLnız Üniversite KayıtLarını BekLemeniz Lazım O Zaman Sabredemeyiz Diyosanız Önceden YoLLayayım Paketi Ben Sonra GeLirim ;)

schumici

schumici

Üye
Eh Madem Eskişehir ÇoğunLukta Eskişehir'e Göndereyim O Zaman.. YaLnız schumici ArkadaşımızLa Burada BuLuşacağız.. Yani Gaziantep'te..

SaLih Burada Var Diyo.. O Zaman İstanbuL'a Gerek Yok :P

Hmm.. Bak O Da oLabiLir..
Hem Toprağımı da Orada Görürüm.. :)
YaLnız Üniversite KayıtLarını BekLemeniz Lazım O Zaman Sabredemeyiz Diyosanız Önceden YoLLayayım Paketi Ben Sonra GeLirim ;)

eyvallah kardeşim benim:oke: ister antepte görüşelim ister sen buraya gel ben seni burda misafir edim:oke: çok güzel düşünce kardeşim antep fıstığımızı bu fıstık forumdaki tüm kardeşlerimize tattıralım:oke:

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah kardeşim benim:oke: ister antepte görüşelim ister sen buraya gel ben seni burda misafir edim:oke: çok güzel düşünce kardeşim antep fıstığımızı bu fıstık forumdaki tüm kardeşlerimize tattıralım:oke:

SağoLasın Kardeşim.. Benim İçin Farketmez Ama Orası Burası..
GönüL İsterdi Ki.. Tüm Maxicep Ailesini Gaziantep'te Konuk EdeLim.. GörsünLer Mutfağımızı, Tarihi ve DoğaL GüzeLLikLerimizi Ama İşte..... :(

xkadir61

xkadir61

Üye
GönüL İsterdi Ki.. Tüm Maxicep Ailesini Gaziantep'te Konuk EdeLim.. GörsünLer Mutfağımızı, Tarihi ve DoğaL GüzeLLikLerimizi Ama İşte..... :(

inşallah bir gün oralarıda görebilmek nasip olur.:agla

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
xkadir61

xkadir61

Üye
Aaahh Ah.. Keşke Gerçekleşebilse..
AsLında Tur mu DüzenLesek.. ;)

GeLenekseL MaxiTurLarı.. Her YıL Bir Kentte..
boş zamanım olsa zaten her ildeki buluşmalara gelirim ama iş güç yoğun, ancak 1 gün sürebilecek buluşmalara katılabilirim.
ama yılda bir iki kere eskişehir buluşmasındaki gibi 3 günde olabilir

schumici

schumici

Üye

aynen kardeşim eğer yapabilirsek maxicep kardeşlerimizi antepte ağırlamayı bende çok istiyorum tarihimizi kültürümüzü mutfağımızı herşeyimizi tattıralım onlara inşallah:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
ben o fıstıktan bahsetmiodm ama :naughty: :ehe

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Antepfıstığı mı?! :biggrin: En sevdiğim yiyeceklerden biridir!.. Gönder gelsin! :D Ben de sana bizim memleketin mahsülü fındık göndereyim? Hem de taze fındık? Çotanaklarının içinde hem de! :D

Salihyet

Salihyet

Üye
Sarışın fıstık, esmer fıstık, emo fıstık, kumral fıstık :ehe ben bu çeşit bilirim.. bi de kuru üzümler var, o konuya hiç girmem :P: :ehe

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
ben o fıstıktan bahsetmiodm ama :naughty: :ehe

Ben Başından Beri AnLamıştım :D Oranın FıstıkLarını da Gördüm.. Ama Oranın DeğiL.. KaradenizLi EgeLi AkdenizLi DoğuLu GüneydoğuLu FeLan... Ben Bi İstanBuLLu'ya RastLamadım :D

Antepfıstığı mı?! :biggrin: En sevdiğim yiyeceklerden biridir!.. Gönder gelsin! :D Ben de sana bizim memleketin mahsülü fındık göndereyim? Hem de taze fındık? Çotanaklarının içinde hem de! :D

Bizdeki de Taze Fıstık İşte.. DaLından Kopup Hemen Tüketiciye Ulaşıyor.. AsLında uLaşmıyor KavruLuyor KurutuLuyor.. Ama MaxiciLere ÖzeL Taze Gidecek.. Ama Eskişehir'den Cevap GeLmedi.. Kime Gideceği Konusunda BiLgim Yok..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt