[istek]Smart Movienin Oynatamadıgı Videolar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NobLe

NobLe

Üye
    Konu Sahibi
[istek]Smart Movienin Oynatamadıgı Videolar
Arkadaşlar ben bir kaç video yükledimn telefonuma fakat smart movie onları oynatmıyo yani smartta aç diyorum fakat açıldıktan sonra donarak ilerliyo ve sonra bi görüntüde kalıyor ben video siteden .avi uzantılı olarak indirdim zaten extra çevirmedim yani bu konu hakkında bilgisi olan bir arkadaşımız varsa ne yapacagımızı burda yazsın

Saygılar...!!

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye
Kardeşim telefonundan *#7370#'yi tuşla..Telefon ''Fabrika ayarlarına geri dönülsün mü?'' sorusunu soracaktır...(Yanlız telefonundaki tüm weriler silinecek)Evet'e bas..1-2 Dakika sonra telefonun yeniden açılacak...Sonra Smart Movie'yi tekrar yükle bir daha videoları açmayı dene...Olmazsa söylersin....

Buradan Smart Movie'yi indirebilirsin:
Lonely Cat Games SmartMovie v3.41 S60v3 SymbianOS9.1 -ed.rar

Şifre:0000

NobLe

NobLe

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim telefonundan *#7370#'yi tuşla..Telefon ''Fabrika ayarlarına geri dönülsün mü?'' sorusunu soracaktır...(Yanlız telefonundaki tüm weriler silinecek)Evet'e bas..1-2 Dakika sonra telefonun yeniden açılacak...Sonra Smart Movie'yi tekrar yükle bir daha videoları açmayı dene...Olmazsa söylersin....

Şifre:0000[/quote]

olmadı hala donarak oynuyor yavaş yavaş :(

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
olmadı hala donarak oynuyor yavaş yavaş :(
xvid veya divx türü var avinin bunların birinde hata veriyor piksel olarak 176 x 220 gibi boyutlandır boyut büyükse hata oranı yükselir o yüzden sanırım bide format çare değil...:)

NobLe

NobLe

Üye
    Konu Sahibi
xvid veya divx türü var avinin bunların birinde hata veriyor piksel olarak 176 x 220 gibi boyutlandır boyut büyükse hata oranı yükselir o yüzden sanırım bide format çare değil...:)

Tamam ama ben onu nerde boyutlandırcam smart movie converteri uzantısı .avi oldugu için kabul etmiyo başka bir program var mı ? birde çevirince kalitesi düşer mi?video xvid bu arada:)

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye

Bazı telefonlara format çekince sorun çözülüyor...Ama bu telefonun sorunu biraz farklı galiba...
Boyut ile alakalı olabilir haklısın...Ekran boyutu küçük olunca videolar hiç takılmadan yürütülebiliyor..
Smart Movie sadece avi uzantılı videoları açıyor ve boyutlandırıyor...

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
Tamam ama ben onu nerde boyutlandırcam smart movie converteri uzantısı .avi oldugu için kabul etmiyo başka bir program var mı ? birde çevirince kalitesi düşer mi?video xvid bu arada:)
imzamdaki en iyisi denebilir ;)

Mr.Trojan

Mr.Trojan

Üye

Video kalitesi uzantıya göre değişir...Mesala avi uzantısını 3gp'ye çevirdiğin zaman kalite düşer..3gp uzantısını avi'ye çevirirsen kalite artar...

Video uzantılarını çevirmek için bir sürü program var...Ama bu program bana göre en iyi video çevirici:
http://www.maxicep.com/cep-icin-pc-...formatlarini-birbirine-donusturur-141156.html

NobLe

NobLe

Üye
    Konu Sahibi
Yanlız ben yüksek kalitedeki .aviden telefon için olan .aviye çevirmek istiyorum onu nasıl yapacam peki:allalla:

hasisa

hasisa

Üye
smartın movie nin kendi converter i ile çevir olur formata gerek yok

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin

Şifre:0000

olmadı hala donarak oynuyor yavaş yavaş :([/quote]
Teşşekkürler.

speedus

Üye
smart movie cep telefonunda her aviyi oynatmaz.

benim yaklaşık olarak 600 gblık dizi arşivim var ve hep telefondan seyrediyorum dizileri.

arkadaşım senin yapman gereken öncelikle bi convert programı bulup videolarını kendin convertlemek bak sana bi program önericem onu indir videolarını kendin indir ok?

hani sen diosunya videolar donuo? çözünürlük özellikleri yüksek olduğu için telefonun oynatamıo.

öncelikle şu convert programını indir kur pc'ye

''total video converter''.

videonun özellikleride şöle olsun ok.

çözünürlük: 352*288 512 kbps
ses: 44100 128 kbps

işte bu kadar umarım anlarsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt