İşte aşk böyle birşey!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi
İşte aşk böyle birşey!!!

İngiliz asker Martyn Compton iki yıl önce Afganistan'da bir Taliban saldırısında ağır yaralandı. Talihsiz askeri kötü günler bekliyordu.

Gövdesinin yüzde 70'i saldırı sırasında yanmıştı. Üç ay komada yattı. Komada uyandığnda ise doktorlar acı gerçeği açıklamışlardı. Güzel yüzü ve gövdesi yüzde 70 oranında yanmıştı. Göz kapakları yanmış ve içeriye doğru çökmüştü. Kulakları, burnu ve saçları yanmıştı.
Ancak bu zor günlerinde onu bir an olsun yalnız bırakmayan birisi vardı. Sevgilisi Michelle Clifford, Martyn Compton'un dış görünüşüyle ilgilenmiyordu çünkü 'da savaşan bu askere aşıktı.
İnsanların gördüğünde irkildiği bu adamla güzel Michelle dün dünyaevine girdi. Michelle, 'da savaştığı için ve kahraman olduğu için Martyn ile evlenmediğini, hayattaki ruh ikizini bulduğu için onunla evlendiğini söyledi. İngiltere'nin Kent kentinde bu muhteşem çift akraba ve arkadaşlarından oluşan 100 kişilik bir topluluğun huzurunda yaşamlarını birleştirdi.

CEREN

CEREN

Üye
gercekten bravo kadına çok güzel bişey bence dış görünüşe önem vermemek
önemlı olan insanın ruhu ve kalbi.

ufuk023

Üye
tebrik etmek lazım. yapılması gereken ama insanların çoğunun yapmayacağı seyi yapmış.

looney

looney

Üye
helal olsun kadına işte gercek ask buna denil be abi ;)

omayra

Üye
İngiliz askerinin Afganistan'da işi ne? Bu da ayrı bir konu?!

qurbuz

qurbuz

Üye
:oke:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
evet gazetede de okudum geçen gün ve gerçekten aşk bu
bende aynısını yapardım...
tabi allah göstermesin...sevdiğim insanın acı çekmesini asla istemem...düşünmesi bile canımı yaktı...
sevdiğime olacağına bana olsun derim...onu öyle görmek daha acı verici olur benim için...canı yanmasın onun...

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
bravo o kadına :oke:

@slantürk

@slantürk

Üye
bencede bravo o kadına görünüşün ne önemi var

Silinen Üye 299735

Üye
görünüşün ne önemi var keşke herkes böyle düşünse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...