MEDENI HAL OGRENME Yasal Olarak Ad Soyaddan....

Sponsorlu Bağlantılar

macitt

Üye
    Konu Sahibi
MEDENI HAL OGRENME Yasal Olarak Ad Soyaddan....
Link vermek yasak ise gerekli değişiklik yapılabilir. Yada konunun tamamı eklenebilir.

AD SOYADDAN YASAL OLARAK MEDENI HAL OGRENMEK ICIN
ASAGIDAKI LINKLERI TIKLAMANIZ YETERLIDIR.

Link-1:

Link-2:

Link-3:

• Beğen
Tepkiler: banu197907, mehmet aydı, usnilep75 ve 10 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Sanırım gerçekten oluyor.

Linkinde de açıklanmış :ss

macitt

Üye
    Konu Sahibi
keremerson

keremerson

Üye
İlginç nası iş bu :bilmm

schumici

schumici

Üye
peki bu nasıl bu kadar yasal olabiliyor

HATİCE İNAL

HATİCE İNAL

Üye
Slm bende birini medeni durumunu öğrenmek istiyorum ama başarılı olamıyorum nasıl öğreneceğim yardım eder misiniz evli bekar dul yazmıyo t.c var elimde ama

santorsawyer

santorsawyer

Üye
Neden bu kadar tereddüte düşer bu bayanlar. Sırf bır kısının evlı olup olmadıgını öğrenmek için siteye bile üye olmuş. O kadar korkuyorsan bayan, evınde otur, dekı o kısıye gel benı ıste babamdan evlenmeden sana yaklasmam. Bu kadar basıt. Guvenlıgını garantıye almıs olursun. Eskı usuller ne guzelmıs yaaaa

casperyal zl

Üye
medeni hal tc no ile nasıl öğrenilir

Ozan

Ozan

Admin
medeni hal tc no ile nasıl öğrenilir
Arkadaslar konunun ilk mesajındaki linkleri inceleyin tc kimlik no ile ögreniliyor mu bilmiyorum ama sonucta tc kimlik no dan, ad soyadı zaten ögrenebiliyorsunuz ...

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
paylaşım için teşşekkür ederim

arkey

Üye
med eni hali öğrenmek istiyorum nasıl öğrenilir

airmans

Üye
arkadaşlar nasıl oluyor medeni hali öğrenmek ben link filan bulamıyorum atında gireyim şu linki...

--------------- Ekleme ---------------

yardımlarınızı bekliyorum

yardımlarınızı bekliyorum

sevgi_şehri

Üye
Bende ögrenmek istiyorum nasıl ögrenicem arkadaslar yardımm

azapyolu

Üye
ARKADAŞLAR eğer öğrenmek isdiyorsanız t.c no ile nüfüs dairesine gidin o kişi adına vükaatlı nüfüs akyıt örneği isdeyin ordan öğrene bilirsiniz veya o kişinin mah muhtarı tanıyorsanız ordan öğrene bilirsiniz yada polis atnıdığınız varsa mobeseden öğrene bilirsiniz yada evine gidin kapıyıçalın ver kız kimliğini deyin alın bakın :) ok başka türlü internetden öğrenmenizin imkanı yok sadece vergi kimlik t.c no öğrenirsin bide ssk no başka nişey öğrenemezsiniz ok hiç uğraşmayın sizin için çok önemliyse yukarıda dediklerimi uygulayın en kolay ve kaesin sonuçlu yöntemler ... ok

sevci

sevci

Üye
Sevgili Arkadaşlar,
Eğer ki linkindeki yazının sonlarına doğru.
" Şimdi gelelim herkesin çok merak ettiği bir kimsenin medeni hali bilgisine yasal
yolla nasıl ulaşılabilir?
" ile başlayan yazıdan itibaren okumaya başlarsanız resimli olarak anlatılmıştır. İlgili kimsenin bilgilerini doğru şekilde girdiğinizde medeni hal bilgisini verecektir. Bu dosya açılmıyorsa bilgisayarınızda Adobe reader (PDF dosya okuyucusu) türü bir programın bulunması gerekmektedir.

Sağlıcakla Kalınız.

Elbetteki medeni durumunu merak ettiğiniz bir kimsenin adını soyadını, doğum yerini, doğum tarihini ... form alanında sorduğu bilgileri bilmeniz gerekmektedir. Bilmediğiniz bilgi olsa bile aşağıdaki linkler yardımıyla bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

TC Kimlik Numarasından kişisel bilgilere ulaşma linki:

Aile Soy Ağacı Çıkarma linki:
ankaraajans.com/arsiv/soyagaci.pdf

Ad Soyaddan Kişisel Bilgilere Ulaşma Linki:

Evli mi Bekar mı Yasal Olarak Öğrenme linki:

gamecan

Üye
Kim yaptıysa helal olsun süper:)

ferhat181818

Üye
saol kardeş emeğine sağlık

ppoyyraz