MEDENI HAL OGRENME Yasal Olarak Ad Soyaddan....

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Arkadaşlar site artık hizmet vermiyor.Konu kilit.

:locked:
 
Queen8

Queen8

Üye
Link vermek yasak ise gerekli değişiklik yapılabilir. Yada konunun tamamı eklenebilir.

AD SOYADDAN YASAL OLARAK MEDENI HAL OGRENMEK ICIN
ASAGIDAKI LINKLERI TIKLAMANIZ YETERLIDIR.


Link-1:


Link-2:


Link-3:
2008de paylaşılmış ama şuan hala geçerli mi bunlar? Birisinin evli olup olmadığını öğrenmem lazım ve isim soyisim biliyorum sadece..
 
  • Şaşırdım
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
  • Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt